وبلاگ گردشگری

نگاهی به سیرک نیکولین مسکو راهنمای سفر تهیه شده توسط دپارتمان فروش تور ParsPalad.com/b/e035e

سیرک نیکولین در مسکو با سابقه و تاریخی باشکوه، یکی از بهترین جاذبه های روسیه است که باید حتما آن را از نزدیک ببینید. این سیرک در ابتدا تنها 5 ردیف صندلی داشته اما امروزه گنجایش 3400 بازدیدکننده را دارد. تور روسیه فرصتی است که نمایش های بدیع اینجا را از نزدیک ببیند. بعلاوه می توانید از فروشگاههای اطراف به خرید سوغاتی بپردازید.

سیرک نیکولین در مسکو
سیرک نیکولین در مسکو یکی از جاذبه های روسیه است که می توانید در تور روسیه از جمله تور تابستان روسیه از آن بازدید کنید. سیرک نیکولین از شهرتی جهانی برخوردار است و سالانه میلیون ها نفر از این سیرک دیدن می کنند. کشور پهناور روسیه در جای جای خود سیرک های زیادی دارد که شهرت و محبوبیت زیادی دارند. در این میان، سیرک های بین المللی روسیه از جمله سیرک نیکولین از اهمیت و شهرت بالایی برخوردار هستند. تمام رده سنی ها از کودک گرفته تا بزرگسالان و سالمندان می توانند در سیرک نیکولین حضور داشته باشند. تور مسکو سنت پترزبورگ نیز یک فرصت عالی برای بازدید از جاذبه های روسیه و شهرهای مسکو و سنت پترزیورگ است. برای همین با ما همراه باشید تا در سیرک نیکولین در تور روسیه را به شما معرفی کنیم.

نگاهی به سیرک نیکولین مسکو

 

سیرک نیکولین کجاست

اگر در حال بازدید از جاذبه های روسیه هستید، حتما گذرتان به سیرک قدیمی با همان سیرک نیکولین خواهد افتاد. روسیه تاریخ و قدمت و داستان های خاص خود را دارد. در کنار بازدید از موزه ها و کلیساهای آن می توانید لحظاتی شاد و فان به همراه دوستان و خانواده را در سیرک ها بگذرانید. سیرک نیکولین قدمتی برابر با 230 سال دارد و در مرکز شهر مسکو واقع شده است برای همین در تور مسکو سنت پترزبورگ می توانید به راحتی به اینجا بروید. هنرمندان خبره و ماهر در این سیرک حضور دارند که شما می توانید هنرنمایی و مهارت آنها را از نزدیک ببینید و از آن لذت ببرید. تقریبا تمام بازدیدکنندگان تور روسیه از دیدن این سیرک به وجو می آیند و آن را بازدیدی لازم و ضروری تلقی می کنند. سیرک نیکولین را سیرک بزرگ مسکو نیز می نامند. این سیرک در بلوار Tsventony واقع شده است. برترین های سیرک بین المللی در اینجا به بازی و نمایش می پردازند و بازدید از چنین مکان جهانی بیخود و بیهوده نخواهد یود. در حال حاضر می توان گفت که سیرک نیکولین بیش از 60 سوپراستار در زمینه ی سیرک از جمله برنامه های خنده دار، شادی آفرین، مهارت، استعداد و برنامه های سرگرم کننده در خود دارد.

نگاهی به سیرک نیکولین مسکو

 

نگاهی بر سیر تاریخی سیر نیکولی

این سیرک در ابتدا در سال 1880 فعالیت های ابتدایی و زمینه ای خود را در یک ساختمان آجری قدیمی شروع کرد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید در ابتدا تنها یک 5 ردیف صندلی وجود داشت. که بعدها با آمدن بیشتر مردن به سیرک و استقبال بی نظیر آنها از این جا، بر تعداد ردیف ها افزوده و افزوده شد. به طوریکه امروزه، سیرک نیکولین می تواند 3400 نفر بازدیدکننده را در خود جای دهد ساختمان قدیمی که از آن نام برده شد، در طی سال های 1987 تا 1989 مورد بازسازی قرار گرفت. و اما نام نیکولین از کجا آمده است؟
نیکولین نام یکی از هنرمندان معروف و برجسته ی روسی است که کمدین بسیار محبوبی نیز بوده است. بعد از مرگش، به یاد او، نامش بر روی این سیرک بین المللی نهاده شد. تور تابستان روسیه و بازدیدهای فرح بخش از برنامه های شاد سیرک را از دست ندهید. 

چه کسانی به سیرک نیکولین بروند

همانطور که پیشتر نیز گفته شد هیچ محدودیت سنی برای این سیرک وجود ندارد. شما می توانید با خانواده به تماشای برنامه های سیرک نیکولین بروید چرا که برای تمام گروه سنی ها برنامه های خاصی دارد. شما در این سیرک برنامه هایی را خواهید دید که هیچگاه و هیچ جای دیگر نخواهید دید. برای همین است که در برنامه های تور خارجی مسکو سنت پترزبورگ بازدید از این سیرک را جای می دهند. از جمله این برنامه ها می توان به بندبازی، اجرای برنامه توسط دلقک ها، آکروبات ها، حیوانات آموزش دیده (خرس ها، شیرهای دریایی، میمون ها و غیره) اشاره کرد. دیگر اجراهای خطرناک و خاص که کمتر کسی در دنیا می تواند آنها را انجام دهد. میدان خاص داخل این سیرک به گونه ای است که همه می توانند به راحتی تمام برنامه را ببینند. برای همین شما اشراف کامل بر روی برنامه ها خواهید داشت. این یعنی نهایت لذت! گروه بزرگ سیرک مسکو خود یک مجموعه ی اینترنشنال هستند که در دیگر شهرهای روسیه و جهان نیز به اجرا می پردازند. 

در مورد سیرک باید دانید 

در اینجا اطلاعاتی اساسی در مورد سیرک نیکولین وجود دارد که بهتر است در تور تابستان روسیه آنها را بدانید:

  • آدرس سیرک بزرگ مسکو در بلوار Tsvetnoy، 13، 12705 است
  • وبسایت این سیرک بزرگ http://www.circusnikulin.ru/
  • تلفن برای برقراری تماس: +74956258970
  • قیمت بلیط های سیرک نیکولین از 250 روبا تا 3000 روبل متغیر است. این هزینه ها بسته به محل صندلی شما فرق می کند.
  • نزدیک ترین ایستگاه به سیرک ایستگاه در بلوار Tsvetnoy است.

چرا سیرک نیکولین

نگاهی به سیرک نیکولین مسکو

 

یکی از قدیمی ترین سیرک های مسکو است. از روزگار قدیم در حال فعالیت بوده است و هنوز هم به همان شهرت و محبوبیت گذشته است. حتی در روزگاری در بین سالهای 1925 تا 1971 تنها سیرک واقع در مسکو بوده است. در کنار این سیرک، نمایشگاههای زیادی وجود دارد که شما می توانید با قیمت های مناسب برای بستگان و عزیزان خود، هدیه و سوغاتی بخرید. ساختمان قدیمی کوچکی که اکنون به عظمت و شهرتی جهانی رسیده است. 
فکرش را بکنید شما در سیرک نشسته اید و در برابر چشمان شما انواع حیوانات زیبا و بامزه مانند فیل و پلنگ شروع به پریدن از روی حلقه های آتش و .. می شوند. بازی حیوانات برای رسیدن به غذا و بسیاری برنامه ی هیجان آور دیگر. ساعت نمایش های سیرک نیکولین از ساعت 8 صبح تا 10 شب می باشد. در ابتدای نمایش، رقصنده هایی را خواهید دید که میدان را گرم می کنند. این رقصنده ها تاریخ روسیه را به شما نشان خواهند دید. سفینه ای را خواهید دید که بر روی سرتان گردش می کند، این برای این است که یادآور شوند، اولین فضانورد، روس بوده است. 
از جمله افراد مشهور این سیرک می توان به دلقک کاراناش، اولگ پوپوف و یوری نیکولین اشاره کرد. این مجموعه توسط یوری به مدت 15 سال مدیریت شد. برای همین نام او را پس از مرگش بر روی سیرک گذاشتند. 
دیگر بس است تا دیر نشده در یکی از تورهای روسیه شرکت کنید و برای دیدن نمایش های این سیرک از نزدیک راهی سفر شوید. 

نگاهی به سیرک نیکولین مسکو

تورهای مرتبط

برچسب ها سیرک نیکولین تور روسیه تور تابستان روسیه جاذبه های روسیه تور مسکو سنت پترزبورگ

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه