وبلاگ گردشگری

ساختمان چرخ خیاطی سینگر جاذبه ها تهیه شده توسط دپارتمان فروش تور ParsPalad.com/b/f4f72

ساختمان چرخ خیاطی سینگر ( Singer House ) یکی از دیدنی های شهر سن پترزبورگ روسیه می باشد. این ساختمان در خیابان نفسکی قرار دارد، یکی از بی نظیرترین خیابان های شهر توریستی سن پترزبورگ که در تور روسيه و تور سن پترزبورگ می توانید از ان بازدید نمایید.

ساختمان چرخ خیاطی سینگر

 

ساختمان چرخ خیاطی سینگر یکی از بی نظیرترین ساختمان ها در خیابان نفسکی و شهر سن پترزبورگ به شمار می آید. سازنده این بنا پاول ستزر فور می باشد. پاول این ساختمان را طراحی کرد تا به عنوان یکی از شعب شرکت چرخ خیاطی سینگر به کار برده شود. مدیر شرکت بزرگ چرخ خیاطی سینگر طبق طرحی که مد نظر داشت سعی کرد ساختمانی بلند و آسمان خراش بسازد تا بلندترین ساختمان شهر سن پترزبورگ باشد. پاول در شهر نیویورک آمریکا یک دفتر مرکزی داشت که بسیار بلند بود و در واقع می خواست ساختمانی شبیه به آن بسازد. پاول موفق به این کار نشد زیرا در آن زمان کاخ زمستانی  که محل زندگی امپراتور روسیه بود بلندترین ساختمان این شهر بود و طبق قانون نباید ساختمانی از کاخ زمستانی بلندتر باشد. بنابراین ساختمانی ۶ طبقه به سبک نو ساخته شد که ارتفاع آن به ۲۳٫۵ متر می رسید و یک مسجمه ای که کره ای شیشه ای بود را روی آن قرار داد تا بلندتر شود، این مسجمه شیشه ای را آماندوس ادامسون طراحی کرد، وی هنرمندی اهل استونی بود.

ساختمان چرخ خیاطی سینگر

 

در کاملترین تور روسیه همراه ما باشد و از این بنای شگرف و تاریخی دیدن نمایید و خاطرات خوشی را برای خود و خانواده خود رقم بزنید. در جنگ جهانی اول این ساختمان سفارت ایالات متحده آمریکا بود. پس از جنگ جهانی اول و انقلاب اکتبر در روسیه دولت آن را مصادره کرد و این ساختمان را به کتاب فروشی و کتاب خانه تبدیل کرد. حدود هفتاد سال است که این ساختمان زیبا به عنوان کتابخانه و کتابفروشی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر اتاق شیشه ای و کره روی آن داخل ساختمان نیز مجسمه های زیبایی قرار دارد که آن ها را نیز به وسیله آدامسون طراحی شده اند و در تور روسیه شاهد آن ها خواهید بود.

ساختمان چرخ خیاطی سینگر

 

تور خارجی مسکو سن پترزبورگ یکی از بی نظیرترین تورهایی می باشد که شما می توانید از آن لذت ببرید. شهر سن پترزبورگ شهری تاریخی است که شامل ۴۴ جزیره است که با پل به هم وصل شده اند و به آن شهر جزیره ها نیز می گویند. این شهر بر روی رودخانه نوا قرار دارد. ساختمان چرخ خیاطی سینگر در خیابان اصلی سن پترزبوگ قرارد دارد. خیابان نفسکی خیابانی دیدنی و عجیب که از نیروی دریایی شروع شده به سمت راه آهن و در نهایت به صومعه الکساندر می رسد. که در کاملترین تور روسیه این خیابان را بازدید خواهید کرد. خیابان نفسکی خیلی سریع به خیابانی مهم و شلوغ تبدیل شد و ساختمان های فوق العاده زیبایی مانند ساختمان چرخ خیاطی سینگر در آن ساخته شدند و روز به روز این نوع ساختمان ها افزایش پیدا کرد.

ساختمان چرخ خیاطی سینگر

 

پیشنهاد پارس پالاد به شما تور روسیه و سفر به کشور پهناور و تاریخی تزارهاست. کشوری با عجایب زیبا و بناها و کاخ های فوق العاده دیدنی که چشم ها را می نوازد.

تورهای مرتبط

برچسب ها تور اروپا تور روسیه سن پترزبورگ ساختمان چرخ خیاطی سینگر جاذبه های گردشگری روسیه Singer House

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه