وبلاگ گردشگری

تئاتر مارینسکی Mariinsky Theatre جاذبه ها تهیه شده توسط دپارتمان فروش تور ParsPalad.com/b/94db8

تئاتر مارینسکی ( Mariinsky Theatre ) در سن پترزبورگ روسیه قرار دارد. ساخت این سالن تئاتر به بیش از ۱۵۰ سال پیش بر می گردد. سال تاسیس این مجموعه تئاتر به سال ۱۸۶۰ میلادی می باشد. این تئاتر یکی از جاذبه های اصلی شهر توریستی سن پترزبورگ است که در تور روسيه و تور شهر سن پترزبورگ می توان از آن بازدید نمایید.

تئاتر مارینسکی Mariinsky Theatre

 

بعد از تاسیس و افتتاح، این مجموعه تئاتر به یکی از برجسته ترین و مهم ترین سالن های تئاتر در روسیه تبدیل شد و در قرن نوزدهم افراد مشهوری از جمله ریمسکی کرساکف، موسورگسکی و چایسکوفسکی در این مکان به اجرای آهنگ پرداختند. در تور لوکس روسیه دیدن از این مکان زیبا را فراموش نکنید که آمیزه ای از هنر و تاریخ می باشد. علاوه بر شهرت این تئاتر در روسیه، در سطح جهان نیز به شهرت زیادی رسید و یکی از بهترین و مجهزترین سالن های اپرا و باله جان به شمار می رفت. این مجموعه تئاتر مدرسه رقصی نیز دارد که افرادی مهمی چون نوریو ونیجینسکی در این مکان آموزش دیدند. هنوز هم در این تئاتر برنامه های گوناگونی اجرا می شود مثل اپرای اوجن اونجین که شاعر ملی و مشهوری در روسیه می باشد. از دیگر اجرای هایی که سال های اخیر انجام شده می توان باله کلاسیک آنا کارنینا که اثر جاودان لئو تولستوی می باشد و در سطح دنیا معروف است اشاره کرد.تور خارجی روسیه توری با جاذبه های فرهنگی، تاریخی و هنری می باشد.

تئاتر مارینسکی Mariinsky Theatre

 

اوستیو پتروف که در روسیه شهرت دارد و در واقع موسس مدرسه اپرا در کشور پهناور روسیه است نیز در این سالن اجرا داشته است. وی در این مجموعه تئاتر و سالن رقص افراد زیادی را آموزش داد و به روسیه معرفی کرد از جمله خوانندگانی مثل یرشو، نیکلای فینگر و رقصنده هایی زیادی واسلاو نیجیسکی را آموزش داد. قبل از تاسیس این سالن در سال ۱۷۸۳ فرمان ایجاد یک مکان برای برگزاری تئاتر صادر شد و مجموعه بولشوی در میدان کاروسل بنا نهاده شد و امروزه به ان میدان تئاتر می گویند. بعد از آن این مجموعه دچار اتش سوزی شد و معمار ان در این آتش سوزی کشته شد و بعدا مورد بازسازی قرار گرفت. بعد از تاسیس این تئاتر، تئاتر مارینسکی بنا نهاده شد. در تور مسکو سن پترزبورگ با این مکان ها بیشتر آشنا خواهید شد.

تئاتر مارینسکی Mariinsky Theatre

 

تئاتر مارینسکی بارها و بارها بازسازی و تعمیر شد. معمار این بنا ویکتور شورتر بود که تغییرات زیادی را در این سالن ایجاد می کرد. در سال ۱۸۸۵ ویکتور شورتر در طبقه سوم یک اتاق تمرین، اتاقی برای دیگ بخار و همچنین یک پست برق ایجاد کرد. بعد از وی آدام شورتر در سال ۱۸۹۴ تیرهای چوبی به کار رفته در سالن را با تیرهای فولادی عوض کرد و همچنین ظرفیت سالن را افزایش داد. سپس در سال ۱۸۸۶ باله از تئاتر بولشوی به تئاتر مارینسکی که مجهز تر شده بود منتقل شد.

تئاتر مارینسکی Mariinsky Theatre

 

در تور لوکس روسیه رفتن به این تئاتر بسیار آسان است و با مترو به راحتی می توانید به دیدن تئاتر بروید اگر در ایستکاه نوسکی پیاده شوید خیلی زود به تئاتر می رسید.

تورهای مرتبط

برچسب ها تور اروپا تور روسیه سن پترزبورگ تئاتر مارینسکی جاذبه های گردشگری روسیه Mariinsky Theatre

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه