وبلاگ گردشگری

موزه دریانوردی وارنا جاذبه ها تهیه شده توسط دپارتمان فروش تور ParsPalad.com/b/532fc
1398/09/26 - ساعت 14:01

شهر زیبای وارنا همه ساله مقصد بسیاری از گردشگران تور بلغارستان می باشد. این شهر در کرانه ی دریای سیاه، در نزدیکی دریاچه وارنا  قرار گرفته است و با شهر صوفیه پایتخت بلغارستان ۴۷۰ کلیومتر فاصله دارد. شهر وارنا به واسطه ی داشتن جاذبه های فراوان، طبیعت زیبا و اماکن گردشگری مختلف شهرت جهانی دارد. این شهر که روز به روز بیشتر رشد و توسعه می یابد، سومین مرکز تجاری و صنعتی بلغارستان بوده و از فعالیت های رایج در آن می توان به صنایع کشتی سازی و همچنین تعمیرات کشتی اشاره کرد. اگر قصد دارید با یک تور خارجی سفر کنید ما به شما بهترین تور بلغارستان را پیشنهاد می کنیم.

موزه دریانوردی وارنا

 

تور بلغارستان موزه دریانوردی وارنا
یکی از جاذبه های گردشگری وارنا که توریست ها در سفر به بلغارستان حتما از آن دیدن می کنند، موزه دریانوردی وارنا ( Maritime museum Varna ) است. در سال ۱۹۲۳ میلادی این موزه بنیان گذاری شده است. در واقع اولین مراحل برای ساخت موزه دریانوردی وارنا در اوایل سال ۱۸۸۳ آغاز گردید، زمانی که مجموعه مقالات دریایی قدیمی در روس توسط افسران ناوگان دانوب آغاز شد. اولین بازدید عمومی از موزه دریانوردی در وارنا بود و در تاریخ ۲۰ می ۱۹۲۳ به واسطه یک سازمان عمومی به نام موافقت نامه دریایی عمومی بلغارستان تاسیس شد.

موزه دریانوردی وارنا

 

موزه دریانوردی وارنا در یک نگاه
موزه دریانوردی وارنا در نمایشگاه های خود دریانوردی بلغارستان را در تمامیت خود ارائه می کند. بنابراین علاقه مندان به دریانوردی که با تور خارجی به بلغارستان سفر کرده اند می توانند با بازدید از این موزه به خوبی با این صنعت آشنا شوند. مهمترین لحظات و فرآیندهای فعالیت های دریایی بلغاری ها، ساخت ناوگان دریایی، مشارکت دریانوردان در جنگ بین صربستان و بلغارستان (۱۸۸۵)، جنگ بالکان (۱۹۱۲ – ۱۹۱۳)، جنگ جهانی اول (۱۹۱۴ – ۱۹۱۸) و جنگ جهانی دوم (۱۹۳۹ – ۱۹۴۵) در فضایی نسبتا کوچک با حدود ۴۰۰ متر مربع مساحت ارائه می شود.

موزه دریانوردی وارنا

 

موزه دریانوردی وارنا از ۱۲ تالار تشکیل شده که این تالارها تاریخ دریانوردی از دوران باستان تا به امروز را به تصویر می کشند. بازدیدکنندگان موزه دریانوردی وارنا می توانند لنگرگاه های اصلی باستانی و باقی مانده ی فروشگاهی که در کف دریای سیاه پیدا شده اند، دکوراسیون سر کشتی و همچنین لباس های دریانوردان و افسران را در این موزه مشاهده کنند. مدل های میز نشان دهنده تنوع مجموعه کشتی های دریایی و ناوگان تجاری در دوره های مختلف است. پرچم های دریایی، اژدرها، دستگاه های نوری از فانوس های دریایی سواحل بلغارستان، مدال ها و غیره نیز در این موزه به نمایش گذاشته شده است. دستگاه ها و ابزارها پیچیدگی تخصص های حرفه ای دریایی مانند ناوبری و ساخت کشتی را نشان می دهند.

موزه دریانوردی وارنا

 

پارس پالاد ارائه دهنده بهترین تور بلغارستان و سایر تور های اروپایی
موزه دریانوردی وارنا در باغ دریایی این شهر که در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد، واقع شده است. به خاطر نزدیکی به ایستگاه راه آهن دسترسی به این موزه بسیار راحت بوده از این رو گردشگران در سفر به بلغارستان نباید فرصت دیدن این موزه ی جذاب را از دست بدهند. م با ارائه بهترین تور بلغارستان با مناسب ترین هزینه و با کیفیت ترین خدمات در کنار شما خواهیم بود.

تورهای مرتبط

برچسب ها تور اروپا تور بلغارستان موزه دریانوردی وارنا Maritime museum Varna جاذبه های گردشگری بلغارستان وارنا

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه