وبلاگ گردشگری

پارک کالمگدان صربستان جاذبه ها تهیه شده توسط دپارتمان فروش تور ParsPalad.com/b/7fa89
1398/09/24 - ساعت 23:36

پارک تاریخی کالمگدان در پایتخت صربستان یعنی شهر تاریخی بلگراد قرار دارد. بلگراد به معنای شهر سفید است و دیدنی ترین و توریست پذیرترین شهر صربستان به شمار می آید. این پارک قدیمی در ابتدا بخشی از قلعه کهن و تاریخی بلگراد بود و بعدها به عنوان پارکی جدا شناخته شد. در تور صربستان و سفر به صربستان به دین این پارک زیبا و سرسبز بروید.

پارک کالمگدان صربستان

 

تور صربستان و بازدید از پارک کالمگدان
قلعه بلگراد در در کنار دو رود ساوا و دانوب و در محل برخورد این دو رود قرار گرفته است و به عنوان نماد شهر سپید شناخته می شود. این قلعه تاریخی در زمانی که پارک کالمگدان جزئی از آن بود قلعه ای دفتعی بود و سال های زیادی در برابر دشمنان صربستان مقاومت کرد و دشمنان این مرز و بوم را از این شهر و کشور بیرون راند و امروزه نماد مقاومت کشور صربستان شناخته می شود که در تور صربستان می توانید از آن دیدن نمایید.

پارک کالمگدان صربستان

 

پارک تاریخی کالمگدان و برج های کالمگدان و بنای قهرمان کالمگدان در نزیدگی این قلعه قرار دارند. با بازدید از این پارک زیبا می توانید از قلعه بلگراد و بنای یادبود قهرمان کالمگدان نیز دیدن نمایید. این مجموعه زیبا تاریخ بلگراد را برای ما بیان می کند تاریخی پر فراز و نشیب با جنگ ها و پیروزی های فراوان و با فرهنگ مردم این کشور آشنا خواهید شد

پارک کالمگدان صربستان

 

بعد از آن که ترک ها صربستان را ترک کردند و دوباره صرب ها بر کشورشان مسلط شدند این پارک از قلعه جدا شد و به مرور زمان به پارک و جاذبه ای گردشگری تبدیل شد که هر ساله گردشگران زیادی از تمام دنیا در سفر به صربستان از این پارک تاریخی و کهن دیدن می کنند. در واقع در ابتدا این پارک اصلا به صورت پارک نبود و سرسبز نیز نبود بعد از جدا شدن از قلعه درخت های زیادی در آن کاشته شد و مسیرهای زیبا و گل کاری های بی نظیری در آن انجام شد. بنای یادبود پوبدنیک در این پارک ساخته شد که مسجمه ویکتو می باشد و در واقع نماد قدردانی از فرانسه است. برای رهایی از هیاهوی شهری و دوری از دود و ترافیک این پارک مقصدی مناسب برای شما است همانطور که شهروندان بلگراد برای عوض کردن روحیه و شاداب شدن به این پارک می آیند.

پارک کالمگدان صربستان

 

قیمت تور صربستان
قیمت تور صربستان مناسب اکثر مردم می باشد و اگر علاقه مند به تاریخ و تور های خارجی هستید و همچنین طبیعت گردی را دوست دارید سفر به صربستان را به شما پیشنهاد می دهیم. در کنار این پارک زیبا باغ وحش بلگراد نیز قرار دارد و انواع حیوانات از جمله شیر و ببر نیز در این باغ وحش وجود دارد. جالب ترین نکته این باغ وحش وجود پیرترین تمساح دینا در این باغ وحش است. غروب آفتاب در پارک کالمگدان دیدنی است سعی کنید زمانی به بازدید این پارک بروید که غروب آفتاب در آنجا باشید و منظره زیبایی را نظاره گر خواهید بود.
قیمت تور صربستان با توجه به جاذبه های فراوانی و تاریخی و طبیعی زیادی که کشور صربستان و به خصوص شهر بلگراد دارد توری مقرون به صرفه می باشد.

تورهای مرتبط

برچسب ها تور صربستان تور اروپا برج های کالمگدان تور بلگرد شهر بلگراد Kalemegdan جاذبه های گردشگری صربستان پارک کالمگدان

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه