وبلاگ گردشگری

شهر شيطان صربستان ماجراجویی تهیه شده توسط دپارتمان فروش تور ParsPalad.com/b/cc6a8
1398/09/23 - ساعت 09:25

شهر شیطان ( Djavolja Varoš or Devil’s Town ) شهری عجیب و غریب و مرموز می باشد که در کشور توریستی صربستان واقع شده است. این شهر که بر اساس پدیده های زمین شناسی که هودو نامیده می شود به این شکل در آمده است و در این شهر دیدنی برج های ۲ متری تا ۱۵ متری دیده می شوند. عرض این برج ها بین ۴ تا ۶ متر می باشد و تعداد برج ها ۲۰۲ تا می باشد که در تور صربستان می توانید از آن ها دیدن نمایید.

شهر شيطان صربستان

 

علت به وجود آمدن چنین برج های عجیب و غریبی فرسایش می باشد. کوه ها در طی میلیون ها سال فرسایش پیدا کرده اند و به این شکل تبدیل شده اند. این برج ها در منطقه ای به نام جاوولیا واروس (  Radan Mountain – Djavolja Varoš ) در جنوب کور صربستان قرار دارند. طبق افسانه های قدیمی این برج ها و سنگ ها افرادی بوده اند که در یک عروسی شرکت کرده اند و توسط شیطان به این شکل و شمایل در آمده اند.  ۲۰۲ برج در دو دره در کوه راردان قرار دارند. برج ها هم اکنون هم در حال تغییراتی هستند که به مرور زمان و در طی سال ها تغییر شکل می دهند. در تور خارجی صربستان از این شهر عجیب و جالب دیدن نمایید.

شهر شيطان صربستان

 

این شهر در نزدیکی کورسوللیا و در ۲۷ کیلومتری این شهر قرار دارد. در شهر شیطان چشمه های بسیار اسیدی با مواد معدنی بسیار بالایی وجود دارد. این شهر نامزد ۷ شگفتی جدید طبیعت شده است و گردشگران تور صربستان را به ماجراجویی و رمز و راز جذب می کند. پس اگر اهل ماجراجویی هستید حتما به این شهر سری بزنید. در طول قرن ها مردم در مورد این مکان افسانه های زیادی را گفته اند. طبق داستانی گفته می شود که مدت ها پیش افراد باهوش و سخاوتمندانه در این زندگی می کردند. شیطان همدلی و محبت بین مردمان را دوست نداشت، بنابراین او نقشه ای برای آسیب رساندن به آنها کشید که خواهر و برادرها با هم ازدواج کنند و خداوند آن ها را تبدیل به سنگ کرد تا یادآوری بماند برای آیندگان که گناه نکنند.

شهر شيطان صربستان

 

افسانه دیگری می گوید که یک جادوگر به مردم دستور می داده است تا کارهایی را انجام دهند و اگر سرپیچی می کردند مجازات می شده اندو این سنگ ها و برج ها افرادی هستند که از دستور جادوگر سرپیچی کردند و سعی داشتند وی را فریب دهند. طبق افسانه ها اگر از چشمه های اب آن جا بنوشید به این مکان باز خواهید گشت. این منطقه از سال ۱۹۵۹ توسط دولت صربستان محافظت شده اعلام شده است. اکثر ستون های این شهر دارای کلاهک هستند. در تور لاکچری کشور صربستان این افسانه ها را جلوی چشمان خود خواهید دید.

شهر شيطان صربستان

 

اگر قصد سفر به اروپا را دارید از تور های صربستان و دیگر تور های اروپایی پارس پالاد دیدن کنید.

تورهای مرتبط

برچسب ها شهر شیطان Devil’s Town Djavolja Varoš تور صربستان تور اروپا جاذبه های گردشگری صربستان

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه