وبلاگ گردشگری

گشت کشتی روزانه رادیسون رویال - مسکو جاذبه ها تهیه شده توسط دپارتمان فروش تور ParsPalad.com/b/33525

گشت کشتی روزانه رادیسون رویال، یکی از پرطرفدار ترین تفریح ها در مسکو، پایتخت کشور روسیه است. در این کشتی ها شما بر روی رودخانه ی مسکوا به حرکت درمی آیید و از دیدن منظره های اطراف خود نهایت لذت را خواهید برد. کاخ کرملین و کلیسای سنت باسیل را از دور خواهید دید که برای شما خودنمایی می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. 

گشت کشتی روزانه رادیسون رویال – مسکو

گشت کشتی روزانه در کنار هتل رادیسون در مسکو، یکی از جذاب ترین تفریح هایی است که در کل شهر مسکو می توانید داشته باشید. در سفر به روسیه و شرکت کردن در تور روسیه میتوانید سفری فوق العاده به پهناورترین کشور جهان و بازدید از جاذبه های روسیه داشته باشید. تجربه های شیرین و بسیار لوکسی چشم انتظار شما هستند. شما می توانید از جاذبه های روسیه که شامل کاخ ها، قصرها، کلیساها، باغ ها و موزه ها م باشد دیدن کنید، در کنار این ها می توانید در تور تابستان روسیه شرکت کرده و در کانال های آبی و رودهای اطراف شهرهای بزرگ آن مانند مسکو و سنت پترزبورگ به گردش بپردازید. قایق سواری و کشتی سواری یکی از جذاب ترین تفریحاتی است که پیشنهاد می کنیم در سفر به روسیه حتما آن را تجربه کنید. گشت کشتی روزانه از جمله این تفریح های بسیار جذاب است که شما بسیار زیادی توریست را به خود جذب می کند. برای همین شما نیز از لذت بردن از این تفریح مستثنی نیستید و پیشنهاد ما این است که حتما در تور روسیه شرکت کرده و گشت کشتی روزانه رادیسون رویال را امتحان کنید. 

گشت کشتی روزانه رادیسون رویال

 

رادیسون رویال کجاست؟
اگر به دنبال هتل در روسیه بوده باشید، حتما نام هتل مشهور رادیسون رویال را شنیده اید. برای اقامت در هتل در روسیه، یکی از بهترین جاهایی که می توانید اقامت داشته باشید، هتل رادیسون رویال است. گشت کشتی روزانه رادیسون رویال، در واقع ده عدد کشتی اختصاصی این هتل است که استفاده از آن را برای گردشگران و توریست های مختلف، امکان پذیر کرده است. گشت کشتی روزانه یک گردش بی نظیر بر روی آب های دریای مسکوا در شهر بسیار زیبای مسکو است. باید بدانید که مسکو، بزرگترین شهر در کشور روسیه و پایتخت آن است. تور خارجی روسیه شامل سفر به شهرهای مهم این کشور از جمله مسکو می باشد. جاذبه های روسیه را از دور دید خواهید زد و احساس بسیار خوبی را از گردشی متفاوت در مسکو خواهید داشت. 
هتل رادیسون رویال در کل تورهای گردشگری بخصوص تور مسکو سنت پترزبورگ شهرت زیادی دارد. اگر گشت کشتی روزانه را در برنامه های خود داشته باشید، که باید خوشحال باشید، چون قرار است به شما خوش بگذرد. هتل رادیسون رویال یک هتل تاریخی در شهر مسکو است.
دلیل شهرت هتل رادیسون رویال
دلیل شهرت زیاد این هتل، یکی گشن کشتی روزانه است که آن را بسیار نزد گردشگران داخلی و خارجی محبوب کرده است. دیگر اینکه این هتل در نوع خدمات و امکاناتی که ارائه می دهد نیز زبان زد عام و خاص است. موقعیت این هتل نیز در نوع خود جالب و جذاب است. از یک طرف به رودخانه ی مسکوا و از طرف دیگر رو به سوی که سفید که مقر دولت روسیه است دارد. و از طرفی نیز فاصله ی زیادی با جاذبه های دیدنی مسکو نخواهید داشت. برای همین بسیاری از گردشگران این هتل را برای اقامت خود انتخاب می کنند. گشت کشتی روزانه بر روی رودخانه ی مسکوا در نزدیکی از هتل نیز تفریحی است که بسیار راحت به آن دسترسی خواهید داشت.

 گشت با کشتی در مسکو

 

گشت کشتی روزانه در شهر بسیار زیبای مسکو
محال است که در سفرهای خود به روسیه، پایتخت آن یعنی مسکو را رد کنید و از آن دیدن نکنید. بارها باید به این شهر سفر کرد با بتوان یک دل سیر از جاذبه های دیدنی آن بهره برد. تور مسکو سنت پترزبورگ شما را به دل این زیبایی ها خواهد برد و در اینجا اوقات و خاطره های بسیار شیرین و ماندگاری را می توانید برای خود رقم بزنید. گشت کشتی روزانه در قالب تورهای دو ساعته امکان پذیر است و شما می توانید دو ساعت تمام به گردش در اطراف شهر بپردازید و زیبایی های آن را شاهد باشید. هتل رادیسون هتل، تعداد ده کشتی برای گشت کشتی روزانه دارد که در زمان های مختلف می توانید با آنها به تفریح و خوشگذرانی بپردازید.
تجربه ی گشت کشتی روزانه
سوار بر کشتی که شدید و در میان آبهای رودخانه مسکوا به حرکت درآمدید، تازه زیبایی های شهر مسکو را از دور می بینید که تا چه اندازه دلربا هستند. تور مسکو سنت پترزبورگ، بهترین فرصت برای تمام آن کسانی است که می خواهند گشت کشتی روزانه ی فوق العاده ای را بر روی عرشه کشتی داشته باشند. 

هتل رادیسون رویال

 

شما در طول مسیر خود می توانید به ساختمان ها و جاذبه های دیدنی روسیه که در شهر مسکو واقع شده اند، خیره شوید . آنها را از دور مورد نقد و بررسی قرار دهید. یکی از جذاب ترین کارهایی که می توانید در این جا انجام دهید این است که خاطره ها و تجربه های خود را ثبت کنید. به فیلمبرداری و عکسبرداری از جاذبه ها و صحنه های زیبای اطراف خود مشغول شوید. اما حواستان باشد، شما نباید به هیچوجه تمام وقت خود را به عکس و فیلم اختصاص دهید. شما باید حتما خیره به مناظر اطراف خود، عمیقا احساس لذت کرده و در افق ویوهای پیش رویتان محو شوید. 
وارد عرشه ی کشتی که شدید و به گشت کشتی شبانه رفتید، می توانید از دور ساختمان های مشهوری مانند کاخ کرملین و کلیسای سنت باسیل را ببینید. این فوق العاده است. این دو ساختمان از جذاب ترین نقاط مسکو هستند و شما حتما در سفرهای خود آنها را از نزدیک خواهید دید. اما این بار آنها را از دور مورد بازدید قرار می دهید و از دور عملکرد آنها را مورد نقد قرار می دهید. 
دیگر نکته ی مهمی که در گشت کشتی شبانه باید حتما به آن دقت داشته باشید این است که شما می توانید به داخل کشتی بروید. داخل آن را با دیوارهای شیشه ای پوشانده اندو  شما می توانید همزمان دید به بیرون نیز داشته باشید. عموما در داخل کشتی ها یک رستوران با منوی بسیار گسترده وجود دارد که می توانید انواع غذاها و نوشیدنی های مختلف را برای خود سفارش دهید و به خوردن و آشامیدن و لذت بردن از منظره های اطراف مشغول شوید. فکرش را بکنید، شام را بر روی یکی از این کشتی ها می خورید و کم کم غروب کردن خورشید را نظاره می کنید، این فوق العاده است. مگر نه!

سفر به مسکو

تورهای مرتبط

برچسب ها گشت کشتی روزانه تور روسیه تور تابستان روسیه جاذبه های روسیه تور مسکو سنت پترزبورگ رادیسون رویال سفر به روسیه تور تابستان روسیه تور نوروز روسیه

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه