وبلاگ گردشگری

کانست کامرا Kunstkamera - سنت پترزبورگ جاذبه ها تهیه شده توسط دپارتمان فروش تور ParsPalad.com/b/c4ac2

کانست کامرا یکی از مجموعه های بزرگ دنیا است که آن را شهر موزه ها نامیده اند. همین سبب شده است که تعداد بسیار زیادی از گردشگران برای بازدید از اینجا وارد سنت پترزبورگ شوند. شما می توانید یک مجموعه ی بی نظیر از نژادهای تمام دنیا را در این موزه شاهد باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید. 

کانست کامرا در سنت پترزبورگ

کانست کامرا در سنت پترزبورگ را شهر موزه ها نامیده اند. بازدید از اینجا مانند خاطره ای بی نظیر برای همیشه در یاد و خاطر شما خواهد ماند. با شرکت کردن در تور روسیه و یا تور نوروز روسیه می توانید یک سفر بی نظیر به شهر بسیار زیبای سنت پترزبورگ و بازدید از جاذبه های روسیه داشته باشید. شما تصورش را بکنید که به یک موزه ی قوم نگاری از کل دنیا وارد می شوید. برای همین بسیاری از توریست ها در تور روسیه و در تور تابستان روسیه ترجیح می دهند که از کانست کامرا، این موزه ی بسیار دیدنی بازدید کنند. شما اگر یکبار با تور خارجی روسیه به سنت پترزبورگ رفته باشید، می دانید که هیجان و تجربه های زیبا در این شهر تمامی ندارد. حتما در تور مسکو سنت پترزبورگ از این شهر بسیار زیبا با کلیساها، پارک ها، موزه ها و کاخ های دیدنی اش، بازدید کنید. همانطور که می دانید، سنت پترزبورگ، غربی ترین شهر در روسیه است که آن را با نام های پدیده شب های سفید، موزه هرمیتاژ، کاخ پتروپل، دهکده تزارها و بسیاری جاهای دیدنی دیگر می شناسند. شما در تور روسیه از تمام این زیبایی ها بازدید خواهید کرد و برای ماندن در هتل در روسیه، بهترین جاها به شما معرفی خواهد شد. 

کانست کامرا در سنت پترزبورگ

 

موزه قوم نگاری و مردم شناسی

در داخل کانست کامرا، فرهنگ های نژادی از تمام دنیا به نمایش درآمده است. این موزه را با نام موزه مردم شناسی و نژادشناسی نیز می شناسند. کانست کامرا یکی از جاذبه های روسیه است که در جزیره ی واسیلی در سنت پترزبورگ قرار دارد. این ساختمان روزگاری به عنوان ساختمان بورس مورد استفاده واقع شده بود. همانطور که میدانید دستور ساخت و توسعه ی شهر سنت پترزبورگ را پتر کبیر داده است. شما می توانید با سفر به روسیه از کلکسیون شخصی پتر کبیر که در کانست کامرا به نمایش درآمده است، نیز دیدن کنید. این کلکسیون شامل وسایل و تجهیزات خصوصی پتر کبیر می شود از جمله آنها می توان به سنگ های کمیاب، خدایان بودایی، شکل عروسکی حیوانات وحشی و حتی ترکیبات کالبدشناسی اشاره کرد. شما در کنار اینها می توانید از نمایشگاههای مخصوص فرهنگ های نژادی مردم سراسر دنیا نیز در موزه کانست کامرا دیدن کنید. این فوق العاده است. نژادهای تمام دنیا از سیبری گرفته تا آمریکای لاتین و آفریقا در کانست کامرا به نمایش درآمده است. برای همین است که نام آن را موزه مردم شناسی و نژاد شناسی نامیده اند. اینجا در واقع یک مجموعه ی بزرگ است که در داخل خود 200 موزه را جای داده است. برای همین است که به اینجا شهر موزه ها نیز می گویند. محال ممکن است که تور نوروز روسیه بدون بازدید از کانست کامرا، کامل باشد. شما باید حتما در سفرهای خود به این کشور زیبا و پهناور، بازدید از موزه کانست کامرا در برنامه های خود جاگذاری کنید. دو میلیون نمونه کار و اثر هنری در این مجموعه به نمایش درآمده است. از میان جاذبه های روسیه شما باید بارها به اینجا بروید تا بتوانید مفصل از آنجا بازدید کنید. 

مجموعه موزه نژادشناسی

 

مجموعه کانست کامرا کجاست 

کانست کامرا در یکی از زیباترین شهرهای روسیه و دومین شهر بزرگ آن یعنی، سنپترزبورگ زیبا قرار دارد. شما اگر می خواهید در سفرهای خود به این شهر، از کانست کامرا نیز دیدن کنید، می توانید به ایستگاه متروی ادمیرالتیسکایا در خیابان نوسکی بروید. این خیابان در سنت پترزبورگ بسیار مشهور است. دیگر ایستگاه مترو نزدیک به کانست کامرا، ایستگاه واسیلوتروفسکایا است. تمام این زیبایی ها را می توانید تنها با شرکت کردن در تورهای گردشی، تجربه کنید. هتل در روسیه دیگر مسئله ی مهمی است که بسیاری از مسافران و گردشگران نگران آن هستند، که البته رزرو کردن بهترین های هتل در روسیه برای شما امکان پذیر است. چرا کع تعدادی هتل بسیار شیک در سنت پترزبورگ وجود دارد که می توانید اقامت های بسیار لذت بخشی را در آنها داشته باشید. 

 

مروری بر تاریخچه ی کانست کامرا 

کلکسیون بسیار ارزشمندی در این موزه نگهداری می شود که قبل از اینجا در خانه تزارها یعنی در کاخ کرملین نگهداری می شد. آیتم های زیادی از جاهای دور دنیا به این موزه فرستاده شدند. آیتم هایی مانند مواد معدنی، قطعات طلا و گنج های نایاب از کوههای باستانی. برای همین در سال 1714 در تمام این آیتم ها و گنجینه های با ارزش داخل آن به ساختمان کانست کامرا انتقال شد. این نام را آن زمان برای توصیف موزه های نخستین هنر و عجایب در کل اروپای شمالی به کار می بردند. با شرکت در تور تابستان روسیه و تور مسکو سنت پترزبورگ می توانید از تمام این دیدنی ها بازدید کنید. 

موزه مردم شناسی کانست کامرا

 

چند بار در طول زمان های مختلف، این موزه در ساختمان های مختلف جابه جا شده است. در سال 1719 بود که به عمارت کیکین منتقل شد. این خانه متعق به رهبر روسیه نیروی دریایی، الکساندر کیکین بود. کسی که نقش مهمی در استعفا و کناره گیری شاهزاده الکسی داشت و او را به همین خاطر اعدام کردند. اما موزه کانست کامرا در این خانه نیز زیاد باقی نماند و آن را به جایی که الان دارد، منتقل کردند. این جا را معماران و هنرمندان ماهری مانند ماتارنووی و زمستوف طراحی کرده اند. متاسفانه در سال 1758 حریق و آتش سوزی داخل این مجموعه اتفاق افتاد که طی آن بسیاری از مجموعه های انسان شناسی از بین رفت. اما هنوز هم تعداد بسیار زیادی بخش هنری و علمی برای بازدید وجود دارد. شما یکی از بزرگترین مجموعه های آثار قوم نگاری دنیا را در کانست کامرا مشاهده خواهید کرد. 

 

چه زمانی از کانست کامرا دیدن کنیم 

برای دیدن و بازدید از کانست کامرا می توانید با شرکت در تور تابستان روسیه، در روزهای سه شنبه تا یکشنبه از ساعت 11 صبح تا 6 عصر به آنجا بروید. شما تنها تا ساعت 5 عصر می توانید بلیط تهیه کنید. روزهایی که موزه تعطیل است به ترتیب دوشنبه ها، آخرین سه شنبه هر ماه و روزهای اول ژوئن، نهم مه و سی و یکم دسامبر است. 
برای رفتن به داخل موزه کانست کامرا باید هزینه ای معادل 250 روبل را پرداخت کنید. این هزینه برای دانش آموزان و کودکان به 50 روبل می رسد. البته این را بدانید در روزهایی از سال می توانید به صورت رایگان از این مکان بازدید کنید. سومین سه شنبه هر ماه، در جز ماههای مه و ژوئن، ژوئیه و اوت می توانید رایگان وارد موزه شوید. البته این بازدید رایگان برای بازدیدکنندگان اختصاصی نیز امکان پذیر است. 

سفر به سنت پترزبورگ

 

وقت آن رسیده که شما نیز در تور مسکو سنت پترزبورگ شرکت کنید و برنامه ی سفر خود را بچینید.

تورهای مرتبط

برچسب ها کانست کامرا تور روسیه تور تابستان روسیه تور نوروز روسیه سفر به روسیه جاذبه های روسیه تور مسکو سنت پترزبورگ

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه