وبلاگ گردشگری

نگاهی به گشت شبانه قایق - سنت پترزبورگ راهنمای سفر تهیه شده توسط دپارتمان فروش تور ParsPalad.com/b/6bd17

گشت شبانه قایق در میان کانال های شهر سنت پترزبورگ، جایی است که تمام مسافران تور روسیه باید حتما آن را تجریه کنند. سفر به روسیه تماما هیجان و لذت خواهد بود. برای همین نباید از دیدن پربازدیدترین قسمت های این شهر غافل بمانید. با ما همراه باشید تا تمام نکته های مهم در این زمینه را برایتان بازگو کنیم. 

گشت شبانه قایق - سنت پترزبورگ

 مسافران تور روسیه، سفری به جذاب ترین و مفرح ترین جاذبه های توریستی روسیه خواهند داشت. یکی از پرطرفدارترین این جاذبه ها، گشت شبانه قایق در سنت پترزبورگ است. مطمئن باشید، شما خاطره های گشت شبانه قایق را هیچگاه فراموش نخواهید کرد. تور روسیه مخصوصا تور نوروز روسیه فرصتی بی نظیر برای رفتن به این کشور پهناور است. سفر به روسیه یک بازدید گردشگری فوق العاده برای ایرانی هاست چرا که برای رفتن به اینجا نیازی به ویزا ندارند. محال ممکن است در سفر به روسیه از شهر تاریخی و بسیار زیبای سنت پترزبورگ با جاذبه های دیدنی فوق العاده اش که گاها شما را یاد ونیز می اندازد، دیدن نکنید. با ما همراه باشید تا در مورد گشت شبانه قایق در سنت پترزبورگ برایتان بگوییم. 

نگاهی به گشت شبانه قایق - سنت پترزبورگ

 

کی به سنت پترزبورگ برویم

پیشنهاد ما این است که در ماههای اردیبهشت و خرداد به سنت پترزبورگ بروید. گردش شبانه قایق در این ماهها راحت تر است و البته گردشگران کمتری در روسیه حضور دارند برای همین می توانید با خیال راحت به بازدید از قسمت های مختلف و جاذبه های این کشور بپردازید. در کنار این ها هتل در روسیه و ماندن نیز برای شما هزینه های کمتری را در پی خواهد داشت چرا که اروپایی ها بعد از تعطیلی مدارس به این کشور می آیند و چون خارج از تایم های حضور گردشگر به اینجا می روید، قیمت ها و هزینه های کمتری را نیز پرداخت خواهید کرد. نکته ی مهمی که مسافران تور خارجی روسیه باید بدانند این است که حتما با خود لباس گرم و چتر به همراه داشته باشید. 

هوای کشور روسیه غیرقابل پیش بینی است. امکان دارد در یک روز آفتابی، هر لحظه باران شروع با باریدن کند. پس حتما با خود ژاکت گرم و چتر به همراه داشته باشید. 

در کنار گشت شبانه قایق، حتما برنامه ای برای بازدید از موزه هرمیتاژ که از بزرگترین موزه های جهان را است را کنار بگذارید. البته تور نوروز روسیه شما را به دیدنی ترین های روسیه خواهند برد. 

نگاهی به گشت شبانه قایق - سنت پترزبورگ

 

تفریح با گشت شبانه قایق

گشت شبانه قایق سواری ، کاری است که باید حتما در سفر به روسیه آن را انجام دهید. بسیاری از توریست ها تنها برای این گشت های شبانه به سنت پترزبورگ می آیند. تور نوروز روسیه و تورهای مخصوص قایق سواری در کانال و قلعه پیتر و پاول، یک فرصت بسیار خوب برای گشت شبانه قایق است. مدت زمان این تورها عموما 3 ساعت و نیم، ظرفیت های آن ها محدود است و برای بزرگسالان حدود 62 دلار و برای کودکان حدود 48 دلار هزینه در پی خواهد داشت. کانال های داخل شهر سنت پترزبورگ شهرتی جهانی دارد. این کانال ها قسمت های داخلی شهر را به هم دوخته است. برای همین آن را به ونیز در ایتالیا شباهت داده اند. همه جای دنیا، شهر سنت پترزبورگ را به خاطر زیبایی های طبیعی و مرکز تاریخی خارق العاده ای که دارد، می ستایند. تورهای گشت شبانه قایق از همین کانال ها شروع می شود. گشت شبانه قایق فرصتی را به شما می دهد تا از صحنه های بسیار زیبای شهر سنت پترزبورگ و از خانه های قدیمی آن نهایت لذت با ببرید. قصرهای بسیار زیبایی را خواهید دید که در کنار رودخانه قرار دارند. دراین گشت های قایق سواری می توانید از قلعه پیتر و پاول نیز دیدن کنید. محل قرارگیری این قلعه در جزیره ی کوچکی در دلتای رودخانه نوا قرار دارد. برای همین در گشت شبانه قایق از داخل این قلعه نیز بازدید خواهید کرد. این جا آرامگاه ابدی خانواده ی رومانوف است. 

قایق سواری در سنت پترزبورگ

تفریحات ساحلی و قایقی زیادی در این شهر وجود دارد. جزیره واسیلی در سنت پترزبورگ جایی فوق العاده برای 6 نوع فعالیت غواصی و قایق سواری است. جالب است بدانید که یکی از توریستی ترین مناطق روسیه برای سفر، همین جزیره واسیلی است. را که می توانید در آن به قایق سواری و لذت بردن از منظره های اطراف بپردازد و هم اینکه می توانید از 49 موزه در اطراف جزیره، 62 جاذبه ی دیدنی برای بازدید و از 19 منطقه ی تفریحی در اینجا دیدن کنید. برای همین شما وقتی برای تلف کردن نخواهید داشت و سفر شما به اینجا هر لحظه تماما شادی و لذت بردن خواهد بود. حتی شرکت کردن در تورهای یک روزه روسیه نیز می تواند شامل بازدید از این جاذبه ها باشد و شما به گشت شبانه قایق خواهید رفت. 

نگاهی به گشت شبانه قایق - سنت پترزبورگ

گشت های قایق سواری

گشت شبانه قایق سواری در سنت پترزبورگ را برای خود تجسم کنید. شما داخل قایق یا کشتی ای نشسته و به تماشای جاذبه های این شهر از نگاهی دیگر شده اید. سوار شدن بر قایق و عبور کردن از میان کانال های داخل شهر، گردشی متفاوت را برای شما رقم زده است. البته نکته ای در مورد این گردش های قایق سواری وجود دارد که بهتر است آن را بدانید. آن هم اینکه در فصل های سرد بر روی رودخانه نوا را یخ می زند و  با گرم شدن هوا است که این یخ ها باز شده و امکان تردد با قایق و کشتی فراهم می شود. برای همین شما در هر موقع از سال امکان بازدید و شرکت در گشت شبانه سنت پترزبورگ را نخواهید داشت. 

پیشنهاد ما این است که حتما پیش از سفر خود به دنبال هتل در روسیه نیز باشید. نکته ی خوب در مورد هتل در روسیه این است که هزینه های آنها در زمانهای مشخصی از سال کمتر می شود و شما می توانید از این فرصت ها  استفاده کنید. 

برای همین اگر سوار قایق و یا کشتی شدید، سعی کنید نهایت لذت را از دیدن منظره های اطراف ببرید. شما دید متفاوتی را از شهر خواهید داشت. مخصوصا اگر در شب به این گشت بروید. نورپردازی های بسیار زیبای قسمت های مختلف شهر تمام توجه شما را به خود جذب می کند. البته این گشت های شبانه، فرصتی برای عکاسی های فوق العاده ای شما نیز می باشد. زمانی که داخل رودخانه نوا هستید و تما شهر در محاصره ی شماست. 

برای همین تا دیر نشده مقدمات سفر به خود به روسیه را پایه ریزی کنید. 

نگاهی به گشت شبانه قایق - سنت پترزبورگ

تورهای مرتبط

برچسب ها تور روسیه هتل در روسیه تور نوروز روسیه سفر به روسیه گشت شبانه قایق

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه