وبلاگ گردشگری

سواحل نیس قبرس ماجراجویی تهیه شده توسط دپارتمان فروش تور ParsPalad.com/b/dd604
1398/09/24 - ساعت 11:26

ساحل نیسی در آیاناپا قبرس شمالی قرار دارد. سواحل نیس را شاید بتوان معروفترین ساحل قبرس دانست که تا مرکز آیاناپا ۳ کیلومتر فاصله دارد. این ساحل با دریایی فیروزه ای هر ساله مقصد گردشگران زیادی از تمامی دنیا می باشد. نیسی به معنای جزیره کوچک است که کلمه ای به زبان یونانی است. در تور قبرس از این ساحل زیبا و دوست داشتنی دیدن کنید.

سواحل نیس قبرس

 

سواحل نیسی را با تور قبرس پارس پالاد تجربه کنید
آب های این ساحل کم عمق و شفاف هستند. با راه رفتن در ساحل شنی سفید نسی حس فوق العاده ای خواهید داشت. شنا کردن و آفتاب گرفتن و خیره شدن به آب های زیبای این ساحل لذت سفر در کامل ترین تور قبرس را برای شما دو چندان می کند. تفریحات زیادی در این ساحل وجود دارد از جمله قایق موزی، جت اسکی و قایق پدالی، پرش از ارتفاع به داخل آب. علاوه بر این ها سالن والیبال نیز در این ساحل وجود دارد و یک مرکز غواصی مجهز برای گردشگران تهیه شده است.

 

سواحل نیس قبرس

 

شهر آیاناپا یکی از شهرهای توریستی قبرس می باشد و ساحل نسی علت شهرت این شهر است. اگر در ماه می تا اکتبر به قبرس و ساحل نسی رفتید جشن های ساحلی که هر روز در این ساحل برگزار می شود را از دست ندهید. در ماه نوامبر صندلی های ساحل جمع آوری میشود و ورزشهای آبی تاه آوریل کنسل می شود.

سواحل نیس قبرس

 

طول این ساحل ۵۰۰ متر است و محیطی بسیار آرام و تمیز دارد. ساحل نسی به دو بخش ساحل کوچک و ساحل بزرگ تقسیم می شود. ساحل کوچک عمق کمی دارد و ساحل بزرگ عمق زیادی دارد.  این دو ساحل به هم متصل می شوند و زیبایی چشم نوازی دارند. اگردر تور قبرس با خانواده رفته اید و فرزندانتان سن کمی دارند به قسمت ساحل کم عمق بروید و نگرانی نداشته باشید.

سواحل نیس قبرس

 

ساحل نسی بسیار رمانتیک است و افراد که قصد ثبت نام در یک تور خارجی را دارند ؛ تور لاکچری قبرس مقصد مناسبی برای عشاق است. صدای موسیقی در کافه ها و صدای موج ساحل فضایی بسیار آرامش بخش و رمانتیک را ایجاد می کند.  در پشت کافه ها رستوران ها و غذا فروشی های زیادی است که می توانید در آن جا غذاهای لذیذ قبرسی را میل نمایید.

سواحل نیس قبرس

 

اگر به دنبال مکان دنج هستید و عاشق دریا و موج سواری و ورزش های آبی هستید ساحل نیسی را به شما پیشنهاد می دهیم. قبرس به داشتن سواحل زیبا معروف است از جمله ساحل نسی آن که بسیار محبوب است. شهر آیاناپا مراکز خرید زیادی دارد و مراکز تفریح و شهر بازی. اگر از این شهر دیدن کردید حتما به دین ساحل نسی بروید و از صبح به این ساحل بروید و روز زیبایی را برای خود رقم بزنید. آیاناپا دومین شهر محبوب گردشگری جوانان می باشد.

در گذشته شهر آیاناپا شهری بود که مردم آن زا طریق ماهیگیری و دامپروری زندگی خود را می گذراندند ولی امروزه با برنامه ریزی صحیح این شهر به یک شهر توریستی تبدیل شده است که در سطح جهانی شناخته شده است. کامل ترین تور قبرس توری بی نظیر برای شما می باشد و آرامشی تمام نشدنی را در این ساحل زیبا تجربه خواهید کرد.

تورهای مرتبط

برچسب ها تور قبرس تور اروپا جازبه های گردشگری قبرس شهر آیاناپا سواحل نیس قبرس ayia napa nissi

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه