وبلاگ گردشگری

کیپ گرکو و غارهای دریایی قبرس ماجراجویی تهیه شده توسط دپارتمان فروش تور ParsPalad.com/b/9dd02

کیپ گرکو ( Cape Greco ) یک پارک ملی ساحلی می باشد که در سواحل جنوبی کشور زیبای قبرس قرار گرفته است. کیپ گرو یک پارک دنج و زیبا است که پوشش گیاهی زیبایی دارد و انواع گل های زیبا مثل ارکیده وحشی در این پارک می رویند. در ساحل پارک ملی کیپ گرکو آرامشی بی نظیر را تجربه خواهید کرد. در تور قبرس حتما به پارک ملی کیپ گرکو بروید.

این پارک در سال ۱۹۹۳ به عنوان پارک ملی معرفی شد. کیپ گرکو در فاصله دو شهر پروتاراس و آیانپا قرار دارد و در انتهای جنوبی خلیج فاکاگوستا. مساحت این پارک ۳۸۵ هکتار است و انواع درختان و گل ها در این پارک می روید مانند درخت کاج.

غار دریایی قبرس ( Sea Caves ) در شهر آیاناپا قبرس قرار گرفته است. به طور کلی غارهای دریایی به غارهایی گفته می شود که امواج دریا موجب شکل گیری و به وجود آمدن آن ها می شود. امواج دریا صخره های اطراف دریا را فرسایش می دهند و این غارها شکل می گیرند. در تور قبرس و تور گرجستان یکی از دیدنی های بسیار زیبا همین غارهای دریایی هستند.

غارهای دریایی قبرس

 

یکی از دلایل اصلی افزایش مخاطبین تور قبرس ، تور صربستان و تور تفلیس گرجستان طبیعت فوق العاده قبرس است که باعث می شود هر ساله به تعداد گردشگران آن اضافه شود. ساحل کیپ گرکو و آب های مدیترانه بسیار دیدنی هستند. با دیدن از این مکان هزینه تور قبرس را فراموش خواهید کرد و لحظات بی نظیری را خواهید داشت. پارکی بکر و به دور از هیاهوی شهری مکانی مناسب برای شماست که از زندگی شهری خسته شده اید و نیاز به مکانی آرام و بدون دغدغه دارید.

پارس پالاد مجری مستقیم تور قبرس

امروزه در نقاط زیادی در دنیا این غارها را می توان دید از جمله قبرس، نروژ و تایلند. در تایلند غارهای انحلالی در خلیج آهک تشکیل شده است، این غارها با بالا آمدن آب دریا تشکیل شده اند در واقع آهک ها به زیر آب رفته اند و کم کم فرسوده شده اند. این غارها در امتداد ساحل دریا به وجود می آیند و در واقع ساحل های قدیمی هستند. در کشور نروژ بزرگترین غارهای دریایی را می توانید ببینید که امروزه ۳۰ متر بالاتر از سطح دریا هستند. پارس پالاد مجری مستقیم تور قبرس شما را به بازدید این غار دریایی زیبا و شگفت انگیز  خواهد برد.

غارهای دریایی قبرس

 

غارهای دریایی که در سواحل قبرس و شهر آیاناپا قرار دارند امروزه به یکی از قطب های گردشگری قبرس تبدیل شده اند و هر ساله گردشگران زیادی در تور قبرس به این مکان می آیند. برای رفتن به غار دریایی قبرس از قایق استفاده می شود و گردشگران را با قایق هایی به این مکان زیبا می برند. لذت دیدن این غارهای دریایی برای گردشگران بسیار زیاد است و تجربه ای عالی برای شماست.

غارهای دریایی قبرس

 

آیاناپا یکی از زیباترین و توریست پذیرترین شهرهای قبرس به شمار می رود. آیاناپا در شرق شهر لارناکا واقع شده است و فاصله زمانی آن تا لارناکا ۴۰ دقیقه دارد. در تور قبرس شمالی به این دو شهر توریستی بروید و از جاذبه های طبیعی و تاریخی ان ها دیدن نمایید. غارهای دریایی آیاناپا گاهی تا حدود ۸۰ متر عمق داند و تفریحات زیادی در این غارها وجود دارد از جمله قایق سواری، غواصی و شنا. اگر عاشق عکاسی هستید در این غارها منظره های دیدنی برای عکاسی هست و شاید بهترین عکس هایتان را در این غارها بتوانید بیندازید.

غارهای دریایی قبرس

 

قبرس ساحل زیادی دارد زیرا این کشور یک جزیره است، جزیره ای کوچک در دریای مدیترانه که طبیعتی بکر دارد. علاوه بر ساحل جنگل های فوق العاده ای دارد که با درختان کاج پوشانده شده است. مساحت این کشور ۹۱۲۵ کیلومتر مربع است. سیسیل و ساردینا از دیگر جزایر دریای مدیترانه هستند که از قبرس بزرگتر می باشند. این کشور از دو قوم ترک و یونانی تشکیل شده و هر دو زبان ترکی و یونانی جزء زبان های رسمی این کشور محسوب می شوند و شهروندان قبرسی می توانند در هر مکان و زمانی از این زبان ها بهره بگیرند و زبان انگلیسی زبان دوم این کشور توریستی می باشد.

غارهای دریایی قبرس

 

شهر آیاناپا ساحل دیگری به نام نیسی دارد که به ساحل طلایی مشهور است و بسیار زیباست. آرامش بخش است، آبی زلال و شفاف دارد. در این ساحل نیز می توان به تفریحاتی چون قایق سواری، غواصی، شنا و انواع ورزش های آبی پرداخت.

غارهای دریایی قبرس

 

پارس پالاد مجری مستقیم تور قبرس و سایر تور های اروپایی ، تور قبرس را به شما پیشنهاد می دهد.

تورهای مرتبط

برچسب ها تور قبرس تور اروپا جازبه های گردشگری قبرس شهر آیاناپا غار دریایی قبرس Sea Caves ayia napa nissi

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه