وبلاگ گردشگری

گردش با هلیکوپتر - سنت پترزبورگ راهنمای سفر تهیه شده توسط دپارتمان فروش تور ParsPalad.com/b/94054

روسیه، به عنوان بزرگترین کشور جهان، سرزمینی شگفت انگیز، زیبا و مملو از جاذبه های گردشگری طبیعی، فرهنگی و تاریخی است که می توانید در تور روسیه از آنها بازدید کنید. در این میان دو شهر مسکو و سنت پترزبورگ به دلیل پیشینه تاریخی و فرهنگی که دارند، تعداد بیشتری از جاذبه های روسیه را در خود جای داده اند بنابراین بیش از سایر شهر ها در تور روسیه مورد توجه قرار می گیرند. این شهر که به دست پتر یکم بنیان نهاده شد، زمانی محل حکومت تزار های خاندان رومانف بوده است. پتر در ساخت این شهر کوشید از شهر های مطرح اروپایی همچون لندن، برلین و البته پاریس الگوبرداری کند. کاخ مشهور پترهوف که مشهور ترین کاخ روسیه و همین طور از پربازدید ترین جاذبه های روسیه است، با الگوبرداری از کاخ ورسای فرانسه ساخته شده است. بهترین زمان بازدید از این اثر زیبا و همچنین سایر زیبایی های روسیه، همراه شدن با تور تابستان روسیه است.

گردش با هلی‌کوپتر - سنت پترزبورگ

 

یکی از بهترین تجربیاتی که می توانید در تور خارجی مسکو و سنت پترزبورگ داشته باشید، استفاده از تور های هلیکوپتری است. هر دو شهر مسکو و سنت پترزبورگ بسیار بزرگ هستند به گونه ای که مسکو بزرگترین منطقه شهری جهان محسوب می شود. بنابراین بهترین راه برای دیدن تمامی زیبایی های آنها استفاده از تور های هلیکوپتری است. از طرفی هر دو شهر بسیار شلوغ بوده و حمل و نقل با خودرو یا اتوبوس کند است. ما در اینجا قصد داریم چند مورد از برترین تور های هلیکوپتری که در سنت پترزبورگ ارائه می شود را به شما معرفی کنیم پس تا پایان با ما همراه باشید.

 

تور شماره یک: تور هلیکوپتری با هلیکوپتر خصوصی

پرواز بر فراز سنت پترزبورگ بسیار لذت بخش و با شکوه است. شما می توانید برای این کار از هلیکوپتر های شخصی استفاده کنید. هلیکوپتر هایی که یک ساعت می توانید آنها را اجاره کرده و بر فرار سنت پترزبورگ پرواز کنید. این هلیکوپتر ها معمولا ساخت شرکت رابینسون و یا یوروکوپتر هستند(که هم اکنون با ایرباس ادغام شده و بخش هلیکوپتری ایرباس محسوب می شود) و با خلبان شخصی ارائه می شوند. شما می توانید در هنگام هلیکوپتر سواری، به عکاسی از مناظر بی نظیر کانال ها، کاخ ها، موزه ها و... بپردازید که بسیار لذت بخش خواهد بود. عبور از فراز رودخانه نوآ و کاخ زمستانی، کاخ پیترهوف و... همگی تجاربی فراموش نشدنی برای شما فراهم می کنند. برای سوار شدن به این هلیکوپتر ها باید به این آدرس بروید:

 English Embankment, 3, Sankt-Peterburg, Russia, 190000 
این آدرس محل شروع و پایان تور است. همانطور که گفتیم تور های هلیکوپتری از فراز بسیاری از جاذبه های گردشگری عبور می کنند که مهم ترین آنها پیترهوف و کانال های زیبای سنت پترزبورگ است. 

گردش با هلی‌کوپتر - سنت پترزبورگ

 

این تور ها البته شرایط خود را دارند. شما توریست باشید(ساکن روسیه نباشید) باید یک سری اطلاعات همچون اطلاعات شخصی(تاریخ تولد، شماره تلفن، نام کشور و...) را ارائه کنید. نکته دوم اینکه ممکن است به دلیل شرایط نامساعد جوی، پرواز لغو شود. در این صورت شما می توانید پرواز خود را به وقت دیگری موکول کنید و یا وجه پرداختی به طور کامل به شما برگردانده شده و پرواز لغو شود. برخی دیگر از شرایط و قوانین استفاده از هلیکوپتر در تور مسکو و سنت پترزبورگ به شرح زیر است. 

 • حداقل سن استفاده از تور های هلیکوپتری 7 سال است. 
 • صندلی چرخدار در دسترس نیست.
 • برای افراد باردار توصیه نمی شود.
 • برای افراد دارای مشکلات قلبی یا سایر مشکلات پزشکی توصیه نمی شود.
 • این هلیکوپتر ها خصوصی هستند بنابراین می توانید به صورت گروه دوستی یا خانوادگی از آنها استفاده کنید.
 • قیمت تور ها از حداقل 112 هزار روبل شروع می شود. 

گردش با هلی‌کوپتر - سنت پترزبورگ

 

تور شماره دو: تور روسیه، تور هلیکوپتری 
شاید تور مسکو و سنت پترزبورگ مهمترین بخش از تور تابستان روسیه باشند. البته ما سنت پترزبورگ را به دلیل جاذبه های بیشترش پیشنهاد می کنیم. بنابراین چنانچه دوست دارید بهترین چشم انداز را از ونیز شمال را داشته باشید، باید تور های هلیکوپتری را انتخاب کنید. دومین توری که در اینجا معرفی می کنیم، از قلب سنت پترزبورگ و درست در کنار Petrovskiye Vorota Petropavlovskoy Kreposti آغاز می شود. این تور سپس بر فراز مینی سیتی ادامه می یابد و با فرود در کنار مینی سیتی می توانید تا یک ساعت از سنت پترزبورگ کوچک لذت ببرید. در این تور هلیکوپتری می توانید بر فراز قلعه پیتر و پل، پرواز کرده و زیبایی و شکوه این قلعه را از زاویه ای بی نظیر تماشا کنید. این قلعه که مهم ترین بخش این تور را شامل می شود یک قلعه تاریخی است که بین سال های 1703 تا 1740 ساخته شده است و در جزیره ای در قلب شهر واقع گردیده است.

گردش با هلی‌کوپتر - سنت پترزبورگ

 

 یکی از مهم ترین قسمت های این قلعه، کلیسای بسیار زیبای آن است که می توانید از آسمان نمای زیبایی از آن را مشاهده کنید اما خوشبختانه هلیکوپتر ها برای 2 ساعت در این قلعه فرود می آیند و می توانید به داخل قلعه نیز بروید بنابراین حتما به داخل این کلیسای زیبا نیز رفته و از تماشای معماری زیبای داخل آن لذت ببرید. این تور هلیکوپتری زیبا نهایتا در آن سوی رودخانه نوآ به پایان می رسد. برخی نکات مهم این تور:

 • همانطور که گفته شد هلیکوپتر ها در قلعه پیتر و پل، و همچنین منی سیتی فرود می آیند بنابراین باید هزینه ورودی به این امکان را از پیش پرداخت کنید
 • تور ها همراه با راهنما هستند.
 • همه راهنما ها به طور کامل به زبان انگلیسی مسلط هستند.
 • تور ها در گروه های کوچک ارائه می شوند بنابراین می توانید تجربه ای شخصی و خصوصی داشته باشید.
 • این تور شامل 10 تا 15 دقیقه پرواز بر فراز سنت پترزبورگ می شود. 
 • از آنجا که این تور نسبت به تور اول کوتاه تر است، هزینه کمتری داشته و 24 هزار روبل  می توانید از این تور استفاده کنید.

گردش با هلی‌کوپتر - سنت پترزبورگ

 

در پایان باید گفت همانطور که می دانید روسیه که در بالاترین قسمت از نیم کره شمالی قرار گرفته است، آب و هوایی بسیار سرد دارد که در زمستان گاهی تا بیش از 40 درجه زیر صفر نیز می رسد. بنابراین اگر به سرمای زمستان و اسکی علاقه مند نیستید، بهترین گزینه برای لذت بردن از جاذبه های روسیه ، همراه شدن با تور تابستان روسیه است.

تورهای مرتبط

برچسب ها تور تابستان روسیه جاذبه های روسیه تور مسکو و سنت پترزبورگ گردش با هلیکوپتر

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه