قیمت تور هند دهلی آگرا جیپور

تور هند

تور هند از گذشته های خیلی دور جزو یکی از پر طرفدارترین تورهای آسیایی برای ایرانیان محسوب میشود و به صورت سالانه هزاران نفر به صورت فردی یا خانوادگی در تور هند ثبت نام میکنند و از دهلی ، آگرا ، جیپور و حتی گوا بازدید به عمل می‌آورند.

با توجه به توضیحات فوق و علاقه هموطنان عزیز به تور هند تصمیم گرفتیم تا اطلاعات جامعی در مورد این کشور و سفر به این منطقه در اختیار شما قرار دهیم. لذا پیشنهاد میکنیم پیش از ثبت نام در تور هند با کمی حوصله این مقاله جامع را مطالعه فرمایید.

 

آنچه باید درباره تور هند بدانید :

تور هند یک تور آسیایی میباشد که معمولا به صورت مقاصد ترکیبی برگزار میشود و دارای پکیج های مسافرتی مختلفی میباشد. با توجه به گستردگی مکانهای دیدنی و جاذبه های گردشگری این کشور معمولا تور هند را به صورت تک بازدید تک شهر برگزار نمی‌کنند و به صورت زیر ترکیب میشود:

  • تور هند ( دهلی + آگرا + جیپور )
  • تور هند ( بمبئی + گوا )
  • تور هند ( بمبئی + دهلی + آگرا + جیپور )

البته این ترکیب بر اساس سلایق کارگزاران و آژانسها متفاوت میباشد و در این بخش سعی شد که ترکیب های پر طرفدار را معرفی کنیم.

 

آیا تور هند مناسب من هست ؟

اگر اهل بازدید از جاذبه های گردشگری تاریخی و منابع طبیعی هستید باید بگم که مقصد درستی را انتخاب کردید.

با توجه به همبستگی دو ملت ایران و هند از گذشته تا کنون بین مردم این دو کشور روابط خوب و دوستانه ای حکم فرما میباشد که این مسئله برای انتخاب کشور میزبان بسیار مهم است. در تاریخ هند پادشاهان ، قهرمانان و وقایع مهمی رخ داده است که در هر دوره از تاریخ یک بنای دیدنی اعم از معابد ، موزه ها ، برج ها و پارک های جنگلی زیادی را برای عصر حاضر بر جای گذاشته اند که با توجه به جذابیت یکایک آنها هند را تبدیل به یکی از اصلی ترین مناطق گردشگری در آسیا کرده اند.

نزدیکی مسافت هوایی ، اختلاف نه چندان ارزش پولی ، تسلط هندی ها به زبان انگلیسی و خوراکی های دل انگیز این کشور از سایر دلایلی است که میتوانند مارا مجاب کنند تا در تور هند ثبت نام کنیم و برای بازدید از این کشور آماده شویم.

 

پارس پالاد ارائه دهنده خدمات تور هند با کیفیت ممتاز

بیش از دو دهه میباشد که در زمینه تور هند خدماتی را ارائه میکنیم و در این سالها تجارب قابل توجهی در برگزاری تور هند و تور گوا داریم. این مژده را به مخاطبین خود می‌دهیم که کلیه خدمات مسافرتی این مجموعه از نظر کیفی در درجه ممتاز میباشند و مفتخریم که در این سالها توانسته ایم رضایت اکثریت مخاطبین خود را جلب کنیم.

 

تور هند

 

  • logo-samandehi