تور مسکو و سن پترزبورگ

تور مسکو سن پترزبورگ

تور مسکو سن پترزبورگ روسیه از مقاصد محبوب گردشگری در فصل بهار و تابستان میباشد. به صورت سالانه هزارا گردشگر ایرانی در تور مسکو سن پترزبورگ ثبت نام میکنند و برای تفریح و بازدید از جاذبه های گردشگری مسکو و سن پترزبورگ به روسیه سفر میکنند. تور مسکو سن پترزبورگ یک پکیج ترکیبی میباشد که آژانس مسافرتی پارس پالاد به صورت مستقیم این پکیج را ارائه می‌دهد. بیش از دو دهه میباشد که پارس پالاد به صورت تخصصی در زمینه تور روسیه خدمات مختلفی را ارائه می‌دهد که در کشور دارای بالاترین سابقه کاری در زمینه خدمات گردشگری تور روسیه یا تور مسکو سن پترزبورگ محسوب میشود.

 

 

چرا تور مسکو سن پترزبورگ ؟

روسیه پهناورترین کشور دنیا و پرجاذبه ترین منطقه اروپای شمالی محسوب میشود که در کنار ایتالیا و فرانسه از قطبهای اصلی گردشگری در اروپا میباشد. نزدیکی این کشور به ایران و روابط خوب روسیه با کشور ما و عدم وجود سخت گیری های متعدد در دریافت ویزا برخلاف سایر کشور های اروپایی از ویژگی های این مقصد گردشگری برای ایرانیان میباشد.

آب و هوای دلچسب مسکو و سن پترزبورگ در گرمای سوزان تابستان ، شبهای سفید که هیچگاه در ایران شاهد آن نیستیم ، معماری متفاوت اروپایی و موزه های شگفت انگیز همه و همه دست به دست هم دادند تا تور مسکو سن پترزبورگ به یکی از بهترین گزینه های سفر برای فصل بهار و تابستان تبدیل شود.

 

تور مسکو سن پترزبورگ

 

تور مسکو سن پترزبورگ مناسب تمام سنین

با توجه به جاذبه های گردشگری زیبا ، تنوع تفریحات جوان پسند و جاذبه های تاریخی می‌توان گفت که تور مسکو سن پترزبورگ برای تمام سنین مناسب میباشد. مسکو و سن پترزبورگ در مجموع از چندین کشور اروپایی مکانهای گردشگری بیشتری دارند که در نوع خود برای روسیه یک رکورد محسوب میشود . کلیساها ، موزه ها ، باغ ها ، سالنهای تئاتر ، رقص باله ، کشتی کروز و میادین تاریخی این دو شهر هر کدام به اندازه کافی شما را شگفت زده خواهند کرد.

 

 

تور مسکو و سن پترزبورگ چه مزایایی نسبت به سایر تور های اروپایی دارد ؟

  • قیمت مناسب تور روسیه نسبت سایر تور های اروپایی کشور های جهان اول
  • اخذ ویزای روسیه بسیار آسان تر نسبت به سایر کشور های اروپایی میباشد
  • کیفیت بالای خدمات گردشگری و خدمات شهری نسبت به کشورهای اروپای شرقی
  • فرهنگ غنی مردم کشور روسیه و احترام خاص آنها برای گردشگران ایرانی
  • امنیت بسیار بالای کشور روسیه نسبت سایر کشور های منطقه

 

 

تور مسکو سن پترزبورگ

  • logo-samandehi