تماس بگیر
کهربا بگیر
telegram
email

پست الکترونیکی :

info[at]parspalad

phone number

پل ارتباطی ما :

+98 21 87708

مالزی

اطلاعات گردشگری

  • درباره کوالالامپور
    pars palad

کوالالامپور که برای سادگی، اهالی به آن KL می گویند پایتخت و بزرگترین شهر در مالزی است. کوالالامپور که در زبان مالایی به معنی «تلاقی رودخانه گل آلود » است، از یک دهکده چینی آرام که در آن معدن قلع وجود داشت، تنها در طول 150 سال، به شهری پر جنب و جوش با جمعیتی حدود 6.5 میلیون نفر، تبدیل شده است (جمعیت ناحیه شهری آن حدود 1.8 میلیون نفر است).

  • درباره پنانگ
    pars palad

پنانگ ، (در زبان مالایی: پالائو پینانگ )، جزیره ای در ساحل شمال غربی شبه جزیره مالزی است. همچنین پنانگ نام ایالتی در مالزی است که دربرگیرنده جزیره پنانگ و باریکه ای در ناحیه ای به نام سبرانگ پرای (سابقاً با نام ایالت ولسلی ) می باشد. سواحل پنانگ بسیار فوق العاده هستند، با اینحال در مقایسه برخی از نقاط مالزی، از جلوه کمتری برخوردار هستند، اما تاریخ غنی این جزیره که تأثیرات فراوانی از مالایی ها، چینی ها، هندی ها و اروپایی ها گرفته، این نقیصه را جبران می کند.

  • درباره سنگاپور
    pars palad

سنگاپور ، کشور-شهری در جنوب شرق آسیاست. این شهر که به عنوان مستعمره تجاری بریتانیا در سال 1819 به وجود آمد، از زمان استقلال خود، بدل به یکی از مرفه ترین کشورهای جهان و شلوغ ترین بندر جهان شده است. ترکیبی از آسمانخراش ها و خطوط متروی مدرن، بر ترکیب چینی، مالایی و هندی اثر گذاشته و آب و هوای حاره ای، همراه با غذاهای پرادویه، مراکز خرید شلوغ و شبهای بسیار پر جنب و جوش و زیبا، این شهر را بدل به توقفگاه یا سکوی پرتابی در منطقه کرده است.