تماس بگیر
کهربا بگیر
telegram
email

پست الکترونیکی :

info[at]parspalad

phone number

پل ارتباطی ما :

+98 21 87708

روسیه

اطلاعات گردشگری

 • جاذبه های گردشگری کشور روسیه
  pars palad

روسیه با توجه به وسعت و تنوع جمعیتی،از دیدنی ترین گشور ها از نظر تاریخیو طبیعی و هنری به شمار میاید. همچنین به دلیل این که در قرون اخیر یکی از کشور های قدرتمند جهان به شمار می آید. این کشور قصر ها و ساختمان های زیبا و موزه های جذاب و دیدینی را در خود جای داده است . پایتخت کشور روسیه مسکو است.

 • درباره روسیه
  pars palad

فدراسیون روسیه کشوری است اروپایی ـ آسیایی که با مساحت 17/075/200کیلومتر مربع پهناورترین کشور جهان محسوب می گردد و به تنهایی 1/8مساحت کل کره زمین را شامل می شود. این کشور از غرب با کشورهای اسکاندیناوی، کشورهای حوزه بالتیک، اکراین، بلاروس و لهستان هم مرز است.

 • آسمان خراش های هفت گانه مسکو
  pars palad

یکی دیگر از جاذبه های مسکو، سبک معماری خاص آن است. هرچند در نگاه اول این گونه به نظر می رسد که نوعی همسانی در سبک وجود دارد ولی با کمی دقت با تنوع سبک ها مواجه می شویم و این تنوع به اندازه ای است که می توان مسکو را کانون انواع سبک های معماری به شمار آورد. معماری مسکو، گذشته از بعد ساختمان سازی، از ابعاد دیگر نیز قابل توجه است.

 • تئاتر بالشوی مسکو
  pars palad

بالشوی تئاتر مسکو در جهان مشهور است و علاقه مندان در هر نقطه ای از جهان، مشتاق بازدید آن هستند. این تئاتر تاریخچه ای طولانی دارد. تاریخ تشکیل نخستین تئاتر حرفه ای مسکو به سال 1776 میلادی می رسد، تا این تاریخ در شهر گروه های جداگانه که اکثراً خارجی بودند، به نمایش می پرداختند.