تماس بگیر
کهربا بگیر
telegram
email

پست الکترونیکی :

info[at]parspalad

phone number

پل ارتباطی ما :

+98 21 87708

تایلند

اطلاعات گردشگری

 • جاذبه های پاتایا
  pars palad

پاتایا ( Pattaya ) یکی از شهرهای بسیار زیبا وساحل دار کشور تایلند می باشد که در ساحل شرقی خلیج تایلند قرار دارد.این شهر فوق العاه زیبا در 165 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک واقع شده است که دارای آب و هوای مرطوب و خشک و به 3 فصل تقسیم می شود:فصل گرم و خشک که با رطوبت 50% و درجه حرارت 20-30 درجه سانتیگراد است. بهترین زمان برای سفر و لذت بردن به این شهر بسیار زیبا در همین فصل میباشد. سواحل و جزایر ساحل اصلی پاتایا، به طول سه کیلومتر، در امتداد مرکز شهر قرار داردو در مسیر پر از هتل ها، رستوران ها و مراکز خرید بزرک و زیبا هستند. خیابان موازی ساحل، واکینگ استریت (Walking Street) که یکی از مشهورترین مناطق جهانگردی و گردشگری پاتایا و مراکز تفریحات شبانه ی آن است. از دیگر سواحل معروف پاتایا می توان(Jomtien Beach) اشاره کرد که در سه کیلومتری جنوب ساحل اصلی پاتیاست. این ساحل با هتل های لوکس و وسایل تفریحی و ورزشی، برای کسانی که به آرامش علاقه دارند، مناسب است. آب های این ساحل تمیزتر و برای شنا مناسب تر است. ساحل تمیزتر، یک پارک و یک برج بسیار مشهور دارد. این برج با ۱۷۰ متر طول دارد مانند برج میلاد تهران و تقریبا تمام نقاط در پاتای قابل مشاهده است.

 • سوغات تایلند
  pars palad

مغازه های خیابانی در سرتاسر شهر بانکوک مکان مناسب و خوبی برای تهیه سوغاتی‌های جالب و ارزان و جذاب هستند که با عث ورود گردشگران فراوانی هستند، اگر چه در تایلند و بانکوک محصولات بسیار خوبی برای خرید موجود است و چشم هر گردشگری را به خود جلب می‌کنند اما نکته بسیار مهمی وجود دارد که باید در هنگام خرید کاملاً مراقب باشند زیرا درکنار همه این اجناس زیبای اصل ؛اجناسی تقلبی نیز هستند لذا باید گردشگران دقت کامل را برای خرید داشته باشند . ظرف چانگ لون چانگ لون نوعی ظرف مخصوص تایلندی که با نارگیل ساخته میشود این ظرف را در کوره هایی با حرارت بالا می سازند. شیرینی خائو لام تایلند خائو لام یک نوع شیرینی مخصوص تایلندی‌هامحصوب میشود که با شیر برنج،شکر،کرم نارگیل در چوب بامبو پخته میشود. به تالیند سفر کنید و زیبایی های بساری را ببینید و سوغاتی های زیبایی را از انجا خریداری کنید و یاد گار برای خود تان و دیگران از این کشور به همراه داشت باشید

 • درباره تایلند
  pars palad

تایلند، که به صورت رسمی، پادشاهی تایلند نامیده می شود، کشوری در جنوب شرقی آسیا با سواحلی در دریای آندامان و خلیج تایلند است. این کشور از شمال غرب با میانمار (برمه)، از شمال شرق به لائوس، از جنوب شرق به کامبوج، و از جنوب با مالزی همسایه است. تایلند با غذاهای عالی، آب و هوای حاره ای، فرهنگ جالب توجه، کوه های باشکوه و سواحل زیبا، جاذبه ای برای گردشگران در سرتاسر جهان است.

 • درباره پوکت
  pars palad

پوکت ، بزرگترین جزیره تایلند است. این جزیره 48 کیلومتر طول و 21 کیلومتر پهنا دارد و در جنوب تایلند و در ساحل غربی دریای آندامان قرار داشته و توسط دو پل کوتاه اما حیاتی از رأس جنوبی ایالت فانگنگا جدا شده است. آشیانه های پوکت در آبهای دریای آندامان، بر روی ساحل تایلند در اقیانوس هند، 862 کیلومتر از جنوب بانکوک فاصله دارد.

 • درباره بانکوک
  pars palad

بانکوک پایتخت شلوغ تایلند، که در میان تایلندی ها به کرونگ تپ معروف است , جمعیت آن بر اساس آخرین آمار سال 2007 برابر با 522/160/8 بوده است.