تماس بگیر
کهربا بگیر
telegram
email

پست الکترونیکی :

info[at]parspalad

phone number

پل ارتباطی ما :

+98 21 87708

اطلاعات گردشگری

اطلاعات گردشگری

 • جاذبه های پاتایا
  pars palad

پاتایا ( Pattaya ) یکی از شهرهای بسیار زیبا وساحل دار کشور تایلند می باشد که در ساحل شرقی خلیج تایلند قرار دارد.این شهر فوق العاه زیبا در 165 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک واقع شده است که دارای آب و هوای مرطوب و خشک و به 3 فصل تقسیم می شود:فصل گرم و خشک که با رطوبت 50% و درجه حرارت 20-30 درجه سانتیگراد است. بهترین زمان برای سفر و لذت بردن به این شهر بسیار زیبا در همین فصل میباشد. سواحل و جزایر ساحل اصلی پاتایا، به طول سه کیلومتر، در امتداد مرکز شهر قرار داردو در مسیر پر از هتل ها، رستوران ها و مراکز خرید بزرک و زیبا هستند. خیابان موازی ساحل، واکینگ استریت (Walking Street) که یکی از مشهورترین مناطق جهانگردی و گردشگری پاتایا و مراکز تفریحات شبانه ی آن است. از دیگر سواحل معروف پاتایا می توان(Jomtien Beach) اشاره کرد که در سه کیلومتری جنوب ساحل اصلی پاتیاست. این ساحل با هتل های لوکس و وسایل تفریحی و ورزشی، برای کسانی که به آرامش علاقه دارند، مناسب است. آب های این ساحل تمیزتر و برای شنا مناسب تر است. ساحل تمیزتر، یک پارک و یک برج بسیار مشهور دارد. این برج با ۱۷۰ متر طول دارد مانند برج میلاد تهران و تقریبا تمام نقاط در پاتای قابل مشاهده است.

 • سوغات تایلند
  pars palad

مغازه های خیابانی در سرتاسر شهر بانکوک مکان مناسب و خوبی برای تهیه سوغاتی‌های جالب و ارزان و جذاب هستند که با عث ورود گردشگران فراوانی هستند، اگر چه در تایلند و بانکوک محصولات بسیار خوبی برای خرید موجود است و چشم هر گردشگری را به خود جلب می‌کنند اما نکته بسیار مهمی وجود دارد که باید در هنگام خرید کاملاً مراقب باشند زیرا درکنار همه این اجناس زیبای اصل ؛اجناسی تقلبی نیز هستند لذا باید گردشگران دقت کامل را برای خرید داشته باشند . ظرف چانگ لون چانگ لون نوعی ظرف مخصوص تایلندی که با نارگیل ساخته میشود این ظرف را در کوره هایی با حرارت بالا می سازند. شیرینی خائو لام تایلند خائو لام یک نوع شیرینی مخصوص تایلندی‌هامحصوب میشود که با شیر برنج،شکر،کرم نارگیل در چوب بامبو پخته میشود. به تالیند سفر کنید و زیبایی های بساری را ببینید و سوغاتی های زیبایی را از انجا خریداری کنید و یاد گار برای خود تان و دیگران از این کشور به همراه داشت باشید

 • سفر به سریلانکا
  pars palad

سریلانکا جزیره‌ای کوچک است که در ۱۹کیلومتری کشور هندوستان در آب‌های اقیانوس هند واقع دارد. پایتخت این کشورکلمبو می باشد و کَندی، جفنا، بندر ترینکومالی، باتیکولا، پوتلام، دهی‌والا و بنتونا از شهرهای بسیار مهم کشورسریلانکا محسوب میشوند. طبیعت زیبا، پارک‌های طبیعی، مناظر باستانی و تمدنی سه‌هزارساله،سریلانکا را به مکانی جذاب و دیدنی برای گردشگران تبدیل کرده‌ است. این کشور با داشتن هفت جاذبه‌ی تاریخی که در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده‌اند، از لحاظ آثار باستانی بسیار مهم به شمار می رود. بعد از نیروی کار ارزان، منسوجات و چای‌کاری، گردشگری چهارمین منبع درآمد سریلانکا به شمار می رود. از نظر اقتصادی شهر کلمبو ا مهم‌ترین بنادر تجاری سریلانکا در غرب این جزیره می باشد. شهر جایاوارداناپورا در ۲۰کیلومتری شرق کلمبو نیز پایتخت سیاسی این کشور است. زبان رسمی سریلانکا زبان سینهالی است اما تامیلی و انگلیسی هم بین مردم این کشور رایج و دین اکثرشان هم بودایی میباشد. سواحل جنوبی بسار با امنیت است و همچنین این جزیره گردشگران بسیاری را برای شنا به خود میکشاند. بنتوتا، اطراف گاله، ولیگاما، میریسیا و… از سواحل خوب جنوب سریلانکا هستند. البته بنتوتا برای ورزشکاران موج سواران و شنا گر ساحل بهتری به شمار میرود و میتوانند استفاده نمایند و سواحل دورتر مثل میریسیا برای آرامش و استراحت مناسب تر میباشد. مردم سریلانکا بنا بر اعتقادشان به حیوانات احترام می‌گذارند بهمین جهت این کشور حیوانات زیبا و بینظیری را در خود جای داده است. می‌توانید برای بازدید از پارک‌های جنگلی با تورهای مخصوص به این پارک‌ها ی زیبا و دل نشین روفته و از آنجا لذت ببرید.حال میتوانید برای هیجان بسیار یک چیپ کرایه کنید و اقسا نقاط این کشور بروید و سفر خود نهاید لذیت را ببرید

 • نکاتی در ساعت بیگ بن
  pars palad

‏1.‏ فقط بریتانیایی ها می توانند به داخل این برج بروند ‏2.‏ نام این برج در حقیقت بیگ بن نیست ‏ 3.‏ سارها باعث تغییر زمان شدند ‏‏ ‏4.‏ بیگ بن یک اثر هنری واقعی است ‏‏‏ 5.‏ هنگام نشست های مجلس ، چراغ این برج روشن می شود ‏‏‏‏ ‏6.‏ این برج کج است ‏‏‏‏‏

 • دیدنی های چین
  pars palad

در کشور چین جاذبه های گردش گری بسیاری وجود دارید که یکی از مهمترین و معروف ترین آنان دیوار چین است.

 • چین کشور کهن
  pars palad

چین کشوری زیبا ؛چندین ساله وکهن است وزیبایی های فرا وانی دارد .این کشور دارای افسانه های بسیار قدیمی و زیباست

 • جاذبه های گردشگری کشور روسیه
  pars palad

روسیه با توجه به وسعت و تنوع جمعیتی،از دیدنی ترین گشور ها از نظر تاریخیو طبیعی و هنری به شمار میاید. همچنین به دلیل این که در قرون اخیر یکی از کشور های قدرتمند جهان به شمار می آید. این کشور قصر ها و ساختمان های زیبا و موزه های جذاب و دیدینی را در خود جای داده است . پایتخت کشور روسیه مسکو است.

 • درباره کرواسی
  pars palad

زاگرب پایتخت و بزرگ‌ترین شهر‎ ‎کرواسی‎ ‎است‎.‎‏ زاگرب تمام چیزهایی مثل فرهنگ، هنر، موسیقی، معماری ‏و غذا را که باعث میشود که یک شهر پایتخت شود را داراست. پس جای تعجب نیست که شمار بازدیدکنندگان در طی ‏سالهای اخیر بالا برود.

 • درباره روسیه
  pars palad

فدراسیون روسیه کشوری است اروپایی ـ آسیایی که با مساحت 17/075/200کیلومتر مربع پهناورترین کشور جهان محسوب می گردد و به تنهایی 1/8مساحت کل کره زمین را شامل می شود. این کشور از غرب با کشورهای اسکاندیناوی، کشورهای حوزه بالتیک، اکراین، بلاروس و لهستان هم مرز است.

 • درباره هندوستان
  pars palad

بمبئی یا مومبای ، کلانشهری بسیار پرچمعیت و بزرگترین شهر هند و مرکز ایالت ماهاراشترا محسوب می شود. مومبای در اصل، از به هم پیوستن هفت جزیره در ساحل کونکان به وجود آمده و به مرور زمان به شهر جزیره ای مومبای تبدیل شده است. این جزیره همراه با جزیره سالست در مجاورت آن، سالست بزرگ را تشکیل داده است.

 • آسمان خراش های هفت گانه مسکو
  pars palad

یکی دیگر از جاذبه های مسکو، سبک معماری خاص آن است. هرچند در نگاه اول این گونه به نظر می رسد که نوعی همسانی در سبک وجود دارد ولی با کمی دقت با تنوع سبک ها مواجه می شویم و این تنوع به اندازه ای است که می توان مسکو را کانون انواع سبک های معماری به شمار آورد. معماری مسکو، گذشته از بعد ساختمان سازی، از ابعاد دیگر نیز قابل توجه است.

 • تئاتر بالشوی مسکو
  pars palad

بالشوی تئاتر مسکو در جهان مشهور است و علاقه مندان در هر نقطه ای از جهان، مشتاق بازدید آن هستند. این تئاتر تاریخچه ای طولانی دارد. تاریخ تشکیل نخستین تئاتر حرفه ای مسکو به سال 1776 میلادی می رسد، تا این تاریخ در شهر گروه های جداگانه که اکثراً خارجی بودند، به نمایش می پرداختند.

 • جاذبه های هندوستان
  pars palad

هند هفتمین کشور بزرگ جهان است که از کوه های بلند هیمالیا تا منطقه گرمسیر کرالا و از گنگ مقدس تا شن های بیابان کشیده شده است. بیش از یک میلیارد نفر به دو هزار گروه های قومی تقسیم شده و با بیش از 200 زبان مختلف صحبت می کنند. مطابق با اندازه و جمعیت آن، هند دارای تنوع تقریبا بی پایانی از فرهنگ ها، مناظر، بناها و مکان های جالب است.

 • جاذبه های گوا
  pars palad

شهر و کلیسای پانجیم - معبد شری مانگشی ، پوندا - ساحل ماجوردا به خاطر پیاده روی آرام عصرگاهی - کانسالیم مونته به خاطر دید همه جانبه از دریای عرب - رستوران مارتین (پاتوق مشاهیر) - دونا پائولا به خاطر چشم انداز فوق العاده - خیابان های کالانگوت برای خرید - فورت آگوادا - کلیساهای قدیمی گوا - ساحل پالولم به خاطر حس میامی گونه اش

 • درباره بلغارستان
  pars palad

بلغارستان کشوری در جنوب شرقی اروپاست. پایتخت این کشور شهر صوفیه است. جمعیت این کشور بالغ بر ۷٬۳۶۴٬۵۷۰ (در سال ۲۰۱۱ میلادی) نفر است که هر ساله ۱٪ از آن کاسته می‌شود. بلغارستان بیشترین رشد منفی جمعیت را در جهان دارد۱ زبان رسمی بلغارستان بلغاری و واحد پول آن لِف با واحد جزء استونیکی است.

 • درباره قبرس اروپایی
  pars palad

سومین جزیره بزرگ مدیترانه جزیره قبرس در منتهی الیه جنوب شرقی اروپا و در دریای مدیترانه واقع گردیده است و با وسعت 9250 کیلومترمربع و با 648 کیلومتر خط ساحلی بعد از جزایرسیسیلی و ساردینیا سومین جزیره بزرگ مدیترانه محسوب می گردد . قبرس سرزمین آفتاب جادویی؛ نهفته دردل آبهای گرم و زیبای مدیترانه ورود شما راخوش آمد عرض می کند

 • درباره کوالالامپور
  pars palad

کوالالامپور که برای سادگی، اهالی به آن KL می گویند پایتخت و بزرگترین شهر در مالزی است. کوالالامپور که در زبان مالایی به معنی «تلاقی رودخانه گل آلود » است، از یک دهکده چینی آرام که در آن معدن قلع وجود داشت، تنها در طول 150 سال، به شهری پر جنب و جوش با جمعیتی حدود 6.5 میلیون نفر، تبدیل شده است (جمعیت ناحیه شهری آن حدود 1.8 میلیون نفر است).

 • درباره پنانگ
  pars palad

پنانگ ، (در زبان مالایی: پالائو پینانگ )، جزیره ای در ساحل شمال غربی شبه جزیره مالزی است. همچنین پنانگ نام ایالتی در مالزی است که دربرگیرنده جزیره پنانگ و باریکه ای در ناحیه ای به نام سبرانگ پرای (سابقاً با نام ایالت ولسلی ) می باشد. سواحل پنانگ بسیار فوق العاده هستند، با اینحال در مقایسه برخی از نقاط مالزی، از جلوه کمتری برخوردار هستند، اما تاریخ غنی این جزیره که تأثیرات فراوانی از مالایی ها، چینی ها، هندی ها و اروپایی ها گرفته، این نقیصه را جبران می کند.

 • درباره سنگاپور
  pars palad

سنگاپور ، کشور-شهری در جنوب شرق آسیاست. این شهر که به عنوان مستعمره تجاری بریتانیا در سال 1819 به وجود آمد، از زمان استقلال خود، بدل به یکی از مرفه ترین کشورهای جهان و شلوغ ترین بندر جهان شده است. ترکیبی از آسمانخراش ها و خطوط متروی مدرن، بر ترکیب چینی، مالایی و هندی اثر گذاشته و آب و هوای حاره ای، همراه با غذاهای پرادویه، مراکز خرید شلوغ و شبهای بسیار پر جنب و جوش و زیبا، این شهر را بدل به توقفگاه یا سکوی پرتابی در منطقه کرده است.

 • درباره تایلند
  pars palad

تایلند، که به صورت رسمی، پادشاهی تایلند نامیده می شود، کشوری در جنوب شرقی آسیا با سواحلی در دریای آندامان و خلیج تایلند است. این کشور از شمال غرب با میانمار (برمه)، از شمال شرق به لائوس، از جنوب شرق به کامبوج، و از جنوب با مالزی همسایه است. تایلند با غذاهای عالی، آب و هوای حاره ای، فرهنگ جالب توجه، کوه های باشکوه و سواحل زیبا، جاذبه ای برای گردشگران در سرتاسر جهان است.

 • درباره پوکت
  pars palad

پوکت ، بزرگترین جزیره تایلند است. این جزیره 48 کیلومتر طول و 21 کیلومتر پهنا دارد و در جنوب تایلند و در ساحل غربی دریای آندامان قرار داشته و توسط دو پل کوتاه اما حیاتی از رأس جنوبی ایالت فانگنگا جدا شده است. آشیانه های پوکت در آبهای دریای آندامان، بر روی ساحل تایلند در اقیانوس هند، 862 کیلومتر از جنوب بانکوک فاصله دارد.

 • درباره بانکوک
  pars palad

بانکوک پایتخت شلوغ تایلند، که در میان تایلندی ها به کرونگ تپ معروف است , جمعیت آن بر اساس آخرین آمار سال 2007 برابر با 522/160/8 بوده است.

 • جاذبه های چین
  pars palad

قدیمی ترین تمدن ماندگار جهان در چین، جاذبه های تاریخی بسیاری از جمله، شهر ممنوعه معروف ، دیوار بزرگ و ارتش تراکوتا را دارد. درسال های اخیر چین به سرعت مدرنیته شده و گردشگری به طور فزاینده رو به گسترش است اگر چه دیدن همه جاذبه های توریستی چین با توجه به گستردگی کشور خیلی دشوار است.

 • درباره پکن
  pars palad

پکن ، پایتخت پرجمعیت ترین کشور جهان، یعنی جمهوری خلق چین است. با جمعیت حدود 21.5 میلیون نفر، دومین شهر پرجمعیت جهان پس از شانگهای می باشد. همچنین این شهر، تا زمان تشکیل جمهوری در سال 1911، پایتخت سلسله های مینگ و کینگ نیز بوده است. پکن، مرکز سیاسی، آموزشی و فرهنگی کشور بوده و به همین منوال، مراکز تاریخی و مؤسسات دولتی و فرهنگی مهمی در آن قرار دارند.

 • درباره شانگهای
  pars palad

شانگهای با جمعیت بیش از 23 میلیون (همراه با بیش از 9 میلیون مهاجر)، بزرگترین و توسعه یافته ترین شهر در چین است. شانگهای در دهه 1930 بزرگترین و مرفه ترین شهر خاور دور محسوب می شد. در 20 سال گذشته، بدل به شهری جذاب برای گردشگرانی از سراسر جهان شده است.

 • مسجد فاتح استانبول
  pars palad

این مسجد ابتدا در فواصل سال‌های ۱۴۶۳ تا ۱۴۷۰ ساخته شد و اولین مسجد امپراطوری پس از پیروزی است. نام این مسجد از نام فاتح سلطان محمّد فاتح، فاتح شهر استانبول، گرفته شده. این بنا نیز در بالاترین نقطه تپه‌ای در استانبول قرار دارد، جایی كه پیش از آن كلیسای حواریون و مدفن كنستانتین و سایر امپراطوران بیزانتین وجود داشت.

 • موزه هنرهای اسلامی تركیه
  pars palad

ابراهیم پاشا دوست نزدیك و صدراعظم سلیمان بود، كه در كودكی در یونان اسیر ترك‌ها شد و به عنوان برده به خانه‌داری امپراطوری فروخته شد. او در توپكاپی به عنوان پیام‌رسان كار می‌كرد، جایی كه با سلیمان كه هم‌سال او بود دوست شد، هنگامی‌ دوستش سلطان شد او به مقام صدراعظمی دست یافت.

 • درباره شهر استانبول
  pars palad

استانبول شهری است که نیمی از آن در قاره آسیا و نیمه دیگر آن در قاره اروپا قرار دارد. این شهر محل اتصال دو قاره است. در قلب این شهر تنگه بسفر قرار گرفته که محل تلاقی آبهای دریای سیاه ، دریای مرمره و خلیج شاخ طلایی است.در دوران امپراطوری رومیان ، بیزاسن ها و عثمانی ها استانبول همواره پایتخت کشور ترکیه محسوب می شده و این شهرهمواره به گذشته تاریخی غنی و درخشان خود افتخار می کند.

 • مسجد رستم پاشا
  pars palad

این مسجد نیز یکی دیگر از شاهکارهای معمار سنیان می باشد. این مسجد در سال ۱۵۶۱ میلادی به دستور رستم پاشا ، وزیر بزرگ و داماد سلیمان اعظم بنا نهاده شد و نمایشگر بهترین معماری و كاشیكاری عثمانی است. گفته می‌شود كه این مسجد پیش الگوی شاهكار معمارسنیان، مسجد سلیمیه است.

 • مرکز خرید کالیسی ( Kaleici ) استانبول
  pars palad

یکی از بهترین مراکز خرید Kaleici است، که نزدیک دیوارهای شهر مستقر است. با پیاده روی تا دیوار شهر شما شانس یافتن موارد زیادی برای خرید دارید. عطر غذاها و ادویه جات به همراه سر و صدای بازاریان شما را به گذشته ترکیه و این شهر تاریخی میبرد. سه ناحیه ارزنده برای بازدید عبارتند از: Ataturk ، Cumhuriyet و Kaleici.

 • هتل کرون پلازا هاربیه
  pars palad

درجه هتل: 5 ستاره فاصله از مرکز شهر: میدان تقسیم امکانات رایگان: سالن بدنسازی - سونا - استخر - حمام ترکی - موسیقی زنده امکانات شارژی: ماساژ - مینی بار - سولایم - جکوزی

 • درباره آنتالیا
  pars palad

آنتالیا از کوههای توروس با پوشش گیاهی خاص از درختان کاج به سمت جنوب جایی که دریای عالی و زیبای مديترانه قرار گرفته امتداد می یابد و به خط ساحلی نا منظم خلیج دور دست منتهی میگردد. این شهر مرکز صنعت گردشگری و توریستی ترکیه است و ۳۰ درصد از کل گردشگران خارجی کشور ترکیه به این شهر وارد می‌شوند.

 • کمر آنتالیا
  pars palad

شهری است که در 40 کیلومتری آنتالیا قرار دارد و به علت فراوانی منابع آب شیرین ،مقدار شوری آب چندان بالا نیست. نام کمر از دیوار بلندی که برای جلوگیری از ورود سیل به داخل روستا ساخته شده گرفته شده است.کمر شهری تازه شکل گرفته است که مخصوصا برای توریست ها ساخته شده.

 • مرکز خرید ترا سیتی
  pars palad

این فروشگاه که یکی از بهترین و بزرگترین فروشگاههای ترکیه می باشد که به تازگی در آنتالیا (منطقه لارا) تآسیس گشته است و در آن برند های معروف دنیا مجوز فعالیت دارند. که بسیاری از گردشگران محترم در آنجا از خرید خود لذت می برند و خریدی به فراموش نشدنی را در این مرکز تجاری تجربه می نمایند .این ساختمان 4 طبقه با معماری مدرن بنا شده است . در واحد A9 ساختمان سینما و مرکز سرگرمی کودکان قرار دارد و در طبقه همکف و واحد B2 رستوران و کافی شاپ واقع است .

 • مرکز خرید مایگروس آنتالیا
  pars palad

مایگروس آنتالیاMigros یکی از فروشگاه های زنجیره ای بین المللی سوئیسی است که در آنتالیا نیز شعبه دارد. میکروس بالغ بر 470 فروشگاه در ترکیه دارد و مکانی برای برندهای بین المللی ، محصولات کامپیوتری ، عطر ، کفش ، البسه و بسیاری از محصولات دیگر می باشد.

 • بازار آنتالیا
  pars palad

بازدید از بازار اصلی آنتالیا نیز توصیه میشود. این بازار سر پوشیده است و شامل محصولات متنوعی؛ چون صنایع دستی، انواع جواهر آلات، خوراکهای ترکی، سوغاتیهای ویژه ترکیه مثل حلوا، باقلوا، چای سیب، شیره کاج، ادویه جات و ... است. همچنین شما اینجا میتوانید بسیاری از فروشگاههای کفش و البسه از جمله کالاهای چرمی ترکیه را بیابید. خیاطهای محلی انواع تعمیرات را میپذیرند. در این بازار همچنین کفشها و لباسهای دست دوخت با کیفیتی عالی ارائه می شود.

 • درباره کوش آداسی
  pars palad

خط ساحلی باشکوهی که آب شفاف دریای اژه به آن برخورد می کند، مملو است از کرانه های قدیمی که توسط باغهای زیتون، پرتگاههای سنگی و جنگلهای کاج احاطه شده اند. اگر شما اسکله های ماهیگیری زیبا، روستاهای تفریحی پرطرفدار و یا بقایای تمدنهای باستانی را که گواهی بر 5000 سال تاریخ، فرهنگ و اسطوره می باشند ترجیح دهید، این منطقه تعطیلاتی برای همه، از دوستداران طبیعت و خورشید گرفته تا عکاسان، مشتاقان ورزش، قایقرانان و باستانشناسان ، فراهم می کند.

 • جاذبه های توریستی کوش آداسی
  pars palad

در کوش آداسی 2 اسکله مخصوص کشتی های توریستی و یک بندر قایق های تفریحی با ظرفیت 650 قایق وجود دارد. در بندر کوش آداسی در هر فصل کشتی ها پهلو گیری میکنند.

 • هتل تاتلیس کوش آداسی
  pars palad

هتل Tatlises چشم انداز فريبنده اي از غروب آفتاب و مناظر طبيعي دارد که شما را شيفته کرده و به سرزميني رويايي ميبرد. اينجا يک مجتمع تفريحي شگفت انگيز است که شما ميتوانيد هياهو را رها کنيد و به استراحت بپردازيد. هتل داراي 157 اتاق و 314 تخت، 151 اتاق استاندارد، 4 سوئيت و 2 اتاق ويژه معلولين، است.

 • درباره آنکارا
  pars palad

آنکارا پایتخت ترکیه و بزرگترین شهر این کشور بعد از استانبول در ناحیه آناتولی مرکزی واقع شده است. این شهر در ارتفاع 938 متری از سطح دریا و دارای جمعیتی حدود 4,417,522 نفر است. آنکارا شهر نسبتا مدرن و مرکز مدیریتی , سیاسی و اداری ترکیه است و همچنین دانشگاه های بزرگی در خود دارد و به همین دلیل آنکارا جمعیت زیادی از دانشجویان و کارمندان دولتی را شامل میشود.

 • درباره دبی
  pars palad

امارات متحده عربی ، که به اختصار به آن U.A.E گفته می شود، فدراسیونی از هفت امیرنشین در شرق شبه جزیره عربستان و در ورودی خلیج فارس است. این کشور خط ساحلی هم بر روی خلیج عمان و هم بر روی خلیج فارس دارد، که از غرب و جنوب غرب با عربستان سعودی، و از جنوب شرق با عمان مرز آبی دارد و در رأس شرقی شبه جزیره موساندام و منطقه خودمختار عمانی درون مرز آن قرار دارد.

 • اطلاعات مفيد دبی
  pars palad

اطلاعات پزشکی - مدت اقامت - اعتبار پاسپورت - رانندگی در دبی - گواهینامه بین المللی - درباره خرید - ویزا و اطلاعات مرتبط

 • درباره برزیل
  pars palad

جمهوری فدراتیو برزیل : بزرگترین و پرجمعیت ترین کشور آمریکای جنوبی می باشد. پایتخت آن برازیلیا و زبان رسمی آن پرتغالی است . برزیل که منطقه وسیعی است بین مرکز آمریکای جنوبی و اقیانوس اطلس که آنرادر بر میگیرند، شرقی ترین کشور قاره آمریکا ست و با کشورهای اروگوئه ، آرژانتین ، پاراگوئه ، بولیوی ،کلمبیا، ونزوئلا ،گویان ، سورینام و گویان فرانسه هم مرز است.

 • درباره سریلانکا
  pars palad

پایتخت : کلمبو مذهب سریلانکا : بودایی و هندو واحد پول سریلانکا : روپیه سریلانکا زبان سریلانکا : سین هالا– تامیل فاصله هوایی سریلانکا تا تهران : 4 ساعت اختلاف ساعت سریلانكا با تهران : 2:00+ جزیره سریلانکا فقط 19 كیلومتر از هند فاصله دارد و با مساحتی در حدود 65 هزار و 625 کيلومتر مربع در اقيانوس هند در منتهي اليه آسياي جنوبي قرار گرفته است .

 • درباره مالدیو
  pars palad

مالدیو کشوری است مجمع الجزایری در اقیانوس هند که پایتخت آن ماله است. مجمع الجزایر مالدیو در جنوب غربی کرانه‌های هندوستان قرار گرفته و کوتاهترین فاصلهٔ آن تا کرانه‌های هند ، ۶۰۰ کیلومتر است. مالدیو شامل ۱۱۹۲ جزیره مرجانی کوچک، مسطح و کم‌ارتفاع و شمار زیادی آبسنگ است که تنها ۲۰۲ جزیره از آنها مسکونی هستند، روی هم رفته ۲۹۸ کیلومتر مربع مساحت دارند و تنها 3% قلمرو مالدیو را پوشش می‌دهند.